Reklam

Derevenk Viyadüğü 2019'da Açılacak

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Güney Çevreyolu Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yollarının 2019 yılında ulaşıma açılacağını bildirdi.

Derevenk Viyadüğü 2019'da Açılacak
Derevenk Viyadüğü 2019'da Açılacak admin
Bu içerik 299 kez okundu.
Reklam

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı  Mustafa Çelik, Güney Çevreyolu Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yollarının 2019 yılında ulaşıma açılacağını bildirdi.


Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Büşükşehir  Belediye Başkanı Çelik, Güney Çevreyolu Derevenk Viyadüğü inşaat alanında inceleme yaptı.


Çelik, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, Güney Çevreyolu Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yolları için Karayolları Bölge Müdürlüğü,  Melikgazi ve  Talas belediyesi ile uyumlu bir çalışma yaptıklarını belirtti.


Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yollarını 2019 yılında trafiğe açmayı planladıklarını bildiren Çelik, şunları kaydetti: 


"Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerimiz ve işi yapan taraf olan Karayolları ile 2019 senesinde açmayı planladığımız bu yolla ilgili yapacağımız çalışmaları planlıyoruz. Viyadüğün bitimiyle eş zamanlı olarak, bağlantı yollarının da bitirilmesi gerekiyor.  Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinden, viyadüğün karşı tarafındaki  Talas Kavşağı'na kadar olan yaklaşık 3,5 kilometre yolun yapım işi Karayolları Bölge Müdürlüğümüze ait. Viyadüğün girişinden  Talas'a ve Tavlusun Caddesi'nden  Melikgazi'ye uzanan bağlantı yolu da bizim işimiz. İnşaat sezonunun başlamasıyla beraber önümüzdeki sene bu yolların imalatına başlayacağız. İnşaat sezonuna hazır olmak için kış mevsimi içinde bizim planlamaları bitirmemiz gerekiyor."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan hazırlıklı olmalıyız dedi ve bu mesajı verdi
Başkan Erdoğan hazırlıklı olmalıyız dedi ve bu mesajı verdi
Almanya Başbakanı Merkel'den Türkiye açıklaması
Almanya Başbakanı Merkel'den Türkiye açıklaması