Reklam

Temizliğin Tanımını Değiştiriyoruz

İşyeri ve plaza temizliği ciddi bir kador ve eğitim gerektiren işlerdir. Dolayısı ile maliyetleri de işletmeleri için ekstra masraf ve yüklü harcamalar yapılmasına sebep olmaktadır.

Temizliğin Tanımını Değiştiriyoruz
Temizliğin Tanımını Değiştiriyoruz Tanitimweb
Bu içerik 156 kez okundu.
Reklam

            İşyeri ve plaza temizliği ciddi bir kador ve eğitim gerektiren işlerdir. Dolayısı ile maliyetleri de işletmeleri için ekstra masraf ve yüklü harcamalar yapılmasına sebep olmaktadır. Tempo Grup dış cephe temizliği konusunda profesyonel çalışma yapan bir işletme olarak, ciddi çözümler üretmektedir. Yüksek iskelede çalışmaya uygun, sağlık kontrollerinin gerçekleştirildiği dış cephe temizliğipersoneli ile, iş güvenliği uygulamalarını tam olarak gerçekleştiren profesyonel bir şirkettir. Çalışma olarak yüksek iş maliyetlerini düşüren firma, Dış Cephe Temizliği noktasında ciddi bir partner olarak, şirketlerin mali giderlerini azaltırken kaliteli hizmeti ile standartların üstüne çıkmaktadır.

 

İşletme Temizliğinde Profesyonel Çözümler

 

            Tempo Grup, Ankara temizlik şirketleri içinde en ciddi ve çeşitli temizlik hizmetlerine sahip olan kuruluşların başında gelmektedir. Firmamızın hizmet konularında ana başlık olarak yer alan işyeri temizliği, alt başlıklar olarak ayrıldığında, avm’den apartmana, hastaneden ofis ve büro temizliğine kadar çok farklı alanları ve yapıları kapsamaktadır. Bunun yanında merkez olarak Ankara inşaat temizliği işlerinin de en ciddi ve titiz bir şekilde gerçekleştirildiği şirket olarak tanınmaktadır. Eğitimlerinin tamamı gerçekleştirilmiş olan personellerimiz, temizlik faaliyetini gerçekleştireceği işletme ya da faaliyet konusu hakkında gerekli tüm bilgilere sahip ve dikkatli çalışan kişilerden oluşmaktadır. Kadrosunda yer alan çalışanların, iş güvenliği ve önlemler konusunda aşırı derecede hassas davranması için sürekli olarak telkinde bulunulması nedeniyle, en yüksek bina dış cephe temizliğinden, en tehlikeli kimyasalların bulunduğu alanlara kadar, profesyonel ve yüksek farkındalıkla çalışmalarını gerçekleştirilmektedir.

 

Tüm Temizlik İhtiyaçlarınız İçin En Uygun Çözüm Ortağı

 

            Tempo Grup olarak faaliyetlerinde misyon olarak kendine biçtiği rol, Ankara Temizlik Şirketleri arasında en çeşitli faaliyetlere sahip olan ve güvenilir firma olma çabasıdır. Bu doğrultuda talep edildiği takdirde ev, ofis, işyeri ya da AVM farkı gözetmeden, tüm temizlik faaliyetlerini gereken titizlik ve ciddiyette gerçekleştirmekteyiz. Hatta Ankara inşaat temizliği ile, tadilat ya da binanın son temizliklerini tamamıyla gerçekleştirerek teslim etmekteyiz. Bu hizmetlere ek olarak halı, koltuk yıkama ile villa ya da otel gibi binaların da temizlik işlerini gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal yapımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve tecrübeli personelimiz ile Ankara’da temizlik bizden sorulur.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan hazırlıklı olmalıyız dedi ve bu mesajı verdi
Başkan Erdoğan hazırlıklı olmalıyız dedi ve bu mesajı verdi
Almanya Başbakanı Merkel'den Türkiye açıklaması
Almanya Başbakanı Merkel'den Türkiye açıklaması