Anime Serilerini Kaçırmadan İzle

Merhaba değerli anime severler bugün sizlere One Piece izlemeniz için anime tanıtımı yapacağım tabii bunun yanında birde Death Note izlemeyi düşünenler için biraz da Death Note isimli animeden bahsedeceğim.

Anime Serilerini Kaçırmadan İzle
Anime Serilerini Kaçırmadan İzle Tanitimweb
Bu içerik 181 kez okundu.

Merhaba değerli anime severler bugün sizlere One Piece izlemeniz için anime tanıtımı yapacağım tabii bunun yanında birde Death Note izlemeyi düşünenler için biraz da Death Note isimli animeden bahsedeceğim. Öncelikle serilerin bol bol ödülleri ve çok fazla fanatiği olduğundan bahsetmekte yarar var. Death Note şu an için 37 anime bölümünden oluşan bir seri ve One Piece ise tüm zamanların en fazla izlenen animesi olmasının yanısıra 20 yılı aşkın süredir devam eden bir seri. One Piece bir korsan animesi. Korsanlardan birisi kimsenin gidemediği denizlere gitmiş ve ne istediyse istediği her şeyi gerçekleştirmiş. Bunun üzerine Korsanlar Kralı ismini almış.

Sonunda Dünya Hükümeti bu korsanı yakalamış ve kendisini idam etme kararı almış. Bu kişinin adı Gold D. Roger ve Korsanlar Kralı olarak idamından önce tüm hazinelerini Yeni Dünya denilen dünyanın ez zorlu denizinde sakladığını ve herkesin sadece söylendi olarak duydugu One Piece isimli hazinenin de orada saklı olduğunu söylemiş. Bunun üzerine bunu duyan insanlar denizlere açılıp korsan olmaya başlamışlardır. Ve böylece büyük korsan çağı başlamış oldu. Kahramanımız da Korsanlar Kralı olmak isteden Monkey D. Luffy isimli bir genç. Luffy Korsanlar Kralı olmak için yollara düşer bir korsan gemisi bulup kendisine bağlı tayfa üyeleri alarak uzun ve zorlu yolculuğa çıkar.

Bakalım bizleri ne gibi maceralar bekleyecek. Şimdi de biraz Death Note isimli animeden bahsedelim. Death Note (Ölüm Defteri) anlamına gelmektedir. Bir gün Ryuk isimli bir Shinigami defterlerinden birini dünyaya bırakır. Bunu Lise öğrencisi olan Light Yagami bulur. Light’ın çok üstün bir adalet anlayışı vardır. Kötülük eden kişiler yaptıkları kötülüklerin bedelini en ağır şekilde ödemelidirler. Bu defter sayesinde artık Light yeni bir dünya kurmaya karar verir ve kendisi de bu kuracağı dünyanın tanırısı olacaktır. Bakalım Light Yagami amacına ulaşabilecek midir?Evet siz değerli türkanime severler umarım bu iki müthiş eseri izler ve türkanime severler arasına katılırsınız.  Bu animeleri ve daha bir çok animeyi izlemek için turkceanimeizle.com adresini ziyaret ederek en iyi şekilde güncel olarak izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı