4 Aralık Günlük Burç Yorumları? 4 Aralık 2017 pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

4 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını en güncel şekilde okuyacağınız ve astroloji yorumlarıyla güne nasıl başlayacağınızı okuyabilirsiniz. Astroloji, binlerce yıldır yıldızları ve gezegenleri inceleyerek, bir biriyle olan uyumlarını birey için analiz eder. Çok eski bir bilim olmasına rağmen günümüzde de sıkça kullanılmaktadır.

4 Aralık Günlük Burç Yorumları? 4 Aralık 2017 pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
4 Aralık Günlük Burç Yorumları? 4 Aralık 2017 pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları admin
Bu içerik 1180 kez okundu.

 

Astrolojinin Tarihsel Gelişimi Nasıl Olmuştur?

 

 Astroloji, binlerce yıldır yıldızları ve gezegenleri inceleyerek, bir biriyle olan uyumlarını birey için analiz eder. Çok eski bir bilim olmasına rağmen günümüzde de sıkça kullanılmaktadır.

 

 Astrolojinin ilk kullanım amacı tarımsal süreçlerin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesiydi. Fakat astrologların gökyüzünü incelemesiyle, belirli günlerde doğan insanların aynı özelliklere sahip olması onların ilgisini çekmiştir. Bu alanda yapılan çalışmalar başka alanlar üzerinde de çalışmalara yöneltmiştir. Burç kavramları da bu dönemlerde ortaya çıkmıştır.

 

 Astrologlar ‘’Yıldız haritası’’ çıkararak özellikle ülkelerin gelecekleri ile ilgili çıkarımlarda bulunmaya başladılar. Zaman içerisinde bu öngörüler insanlar için de yapılmaya başlanmıştır. Hipokrat M.Ö 300 yıllarından şu sözlerle astrolojinin öneminden bahsetmiştir: ‘’Astrolojiyi bilmeyen bir hekimin, kendisini hekim görmeye hakkının yoktur.’’

 

 Takvim ve saat gibi zaman ölçen araçların olmadığı yıllarda insanlar olayları yıldızların konumlarına bakarak öğrenmiştir. Özellikle devlet adamları, çiftçiler, tüccarlar gibi çeşitli meslek grubuna sahip kişiler tarafından sıkça başvurulan bir bilimdi. Ayrıca insanların gökyüzünü incelemeleri sonucu mevsimlerin oluşu gibi doğal hava süreçleri anlamlandırılmaya başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde zaman birimleri de kullanılmaya başlanmıştır.

 

 Astroloji İnsanları Nasıl Etkiler?

 

 Astroloji insanları burçlar üzerinden etkilemektedir. Yıldızların ve gezegenlerin konumu insanın enerjisini etkilemektedir. Hatta yıldızların gün içerisindeki konumu bazı burçlara sahip kişileri. Mutsuz, bazılarını huzurlu, bazılarını da şanslı da yapabilir. Yıldızlardan yayılan kozmik ışınlar bedenimize etki etmektedir. Hatta yıldızların kozmik ışınlarının yoğun geldiği dönemlerde, kişileri hasta edip bünyelerine zarar verebilir.

 

 Aynı burçta olan kişilerin çoğu kişilik özellikleri ve yetenekli olduğu anlar birbirine benzemektedir. Kişiliğini merak ettiğimiz kişilerin burçlarını öğrenerek hangi özelliklere sahip olduklarını tahmin edebiliriz. Hatta artık günümüzde bazı kurumsal şirketler, yeni eleman seçecekleri zaman burçlara dikkat etmektedir.

 

 

KOÇ BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Son günlerde özel hayatınızda işler biraz karıştı. Partnerinizle ilgi bazı var olan sorunlarınız artık son noktaya kadar geldi. Bununla ilgili konuşmalı ve bir çözüm bulmalısınız. İş ve eğitiminizi bir arada götürüyorsunuz bu sizi zorluyor ancak bunun sonucunu da başarılı bir şekilde alacaksınız. Beslenmenize dikkat etmelisiniz zararlı gıdalardan uzak duramıyorsunuz.

BOĞA BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bir süredir iş hayatınızla ilgili bir hayli oldukça yoğun günler yaşadınız. Daha verimli ve dikkatli olmak için mutlaka dinlenmeli, kendinize zaman ayırmalısınız. Aksi takdirde dikkatsizlik sonucu önemli hatalar yapabilirsiniz. Bu aralar düşündüklerinizi kendinize saklasanız sizin için daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Son zamanlarda aşk hayatınızda gözle görülür boyutlarda bir yıpranma söz konusu, bu sizi ve partnerinizi hayli yoruyor. Aranızda ki soğukluğun temel nedeni de bu. İş ilişkilerinizde bazı konularda hassas davranıyorsunuz ancak bazen de çok duyarsız olabiliyorsunuz. Daha tutarlı olmaya özen günler. Elinize yakın zamanda toplu para geçebilir.

YENGEÇ BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugünlerde kendinizi biraz dinlendirme düşüncesine yöneleceksiniz, içsel huzuru bulmak için duygusal konulara bir süreliğine ara vereceksiniz. İş amaçlı şehir dışına çıkmalar söz konusu olabilir. Bu sizin ve partnerinizin arasında bazı sorunlara neden olabilir. Partnerinize onu sevdiğinizi belli etmelisiniz aksi halde ilerde pişman olabilirsiniz.

ASLAN BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugün işinizle ilgili sabah saatlerinde beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili önemli kararlara tanıklık edebilir ve gergin bir gün geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise, her şeyi karşı taraftan bekliyorsunuz. Sizin bu kadar isteksiz tavrınız karşı taraf için olumlu sonuçlar doğurmuyor ve sorunlar birikmeye başlıyor, dikkat.

BAŞAK BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bu aralar partnerinizi adeta tanıyamıyorsunuz o size çok yabancı geliyor ancak onun bu halinden hoşnutsunuz zira ilişkiniz canlanıyor. İşinizle ilgili bazı konularda olumlu gelişmeler söz konusu bu durum sizi motive ederken bir yandan da daha çok çalışmanıza neden olacak. Bu aralar elinize fazla miktarda para geçecek ancak siz bu paranın kontrolünü sağlayamayacaksınız.

TERAZİ BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün güne yorgun ve isteksiz başlayabilirsiniz. Rutin işlerin arasına takılıp kalmış hayalleriniz sizi yeniden ayağa kaldırabilir. Akşam saatlerinde kendinize zaman ayırın ve hayalleriniz yeniden tazeleyip, harekete geçin. Maddi konularda iyi haberlere az zaman kaldı. Beklemediğiniz bir yerden para alabiliriniz.

AKREP BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugünlerde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz, hatta yakın zamanda bu durum pek mümkün duruyor. Siz isterseniz birçok şeyi yapabilirsiniz bunu yakın zaman da gördünüz, neden kendinize olan güveniniz bu kadar az bu konu hakkında biraz düşünmekte fayda var. Bazı ikili ilişkilerinizde sorun olabilir bu konuda dikkatli olmalısınız.

YAY BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Yere sağlam basmak sizin için çok önemli. Bu garantici yapınız sayesinde birçok şeyin üstesinden de geliyorsunuz. Çevrenizde ki olumsuz çatlak sesleri dinlememeye gayret etmelisiniz zira bu sesler sizde motivasyon bozukluğu yapabilir. Partnerinizle ilgili ilişkileriniz gayet iyi aslında tam istediğiniz gibi ve bu sizi mutlu ediyor.

OĞLAK BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Son günlerde kafanız bir hayli karışık. Kendinizi ne işe ne de ilişkinize tam anlamıyla veremiyorsunuz. Aklınızda var olan şeyleri somutlaştırmak istiyorsunuz ancak bunu elinizde olmayan durumlardan dolayı yapamıyorsunuz. Ya bir süre kendinizi dinlemeli ya da destek almalısınız. Bugünlerde ailenizle ilgili bazı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Özel hayatınız yavaş yavaş düzene giriyor. Partnerinizle ilgili kimi konular ağır ağır da olsa yoluna giriyor. Biraz daha sabırlı ve sakin olmaya gayret göstermelisiniz. İşinizle ilgili sürpriz bir seyahat gündeme gelebilir. Hazırlıksız yakalansanız da bu sizin için önemli bir gelecek avantajı yaratabilir. Son günlerde artan baş ağrılarına dikkat, canınızı sıkabilir.

BALIK BURCU 4 Aralık 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Kendinizi yenilemek,  yeni şeyler yapmak istiyorsunuz. Aslında bunun için önünüzde her hangi bir engel de yok ve işleri yoluna koyduktan sonra harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirecek potansiyeliniz var ve bu potansiyeli kullanmak için uğraşacaksınız. Maddi anlama kısa dönemli de olsa bir dar boğazdan geçiyorsunuz.

Astroloji günlük burç astroloji burçlar günlük burç yorumları burç yorumları günlük burç yorumları Günlük burç günlük burç burç yorumları haftalık burç 4 Aralık 2017 Aralık 4 Aralık burcu erkeği 4 Aralık hangi bu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı