Takım Elbise

Her organizasyon için birbirinden farklı takım elbise modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Takım Elbise
Takım Elbise
Bu içerik 219 kez okundu.

Her organizasyon için birbirinden farklı takım elbise modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Kendisine özgün tasarımları sayesinde fark yaratan Kiğılı’dan sizler de bir takım alabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Takım Elbise Modelleri

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere birbirinden farklı birçok takım elbise modeli bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak slim fit, yelekli takım, klasik takım, smokin, damatlık, kruvaze takım ve süper slim fit takım gibi uzunca bir liste il karşılaşabilirsiniz.

Beden Seçenekleri

Sitemizde yer alan tüm takım elbise modellerinde geniş beden aralıkları bulunmaktadır. Dolayısıyla kendinize uygun bir takım bulamamanız adeta imkansızdır. Ayrıca artık dükkan dükkan veya site site gezmenize gerek kalmadan sadece bir tık ile istediğiniz elbiseye kavuşabilmeniz mümkün olacaktır.

Ödeme Kolaylıkları

 

Tüm bu kalite ve şıklığa uygun fiyatlar ve taksitli ödeme kolaylıkları ile sahip olmak istiyorsanız bu durumda https://www.kigili.com/ adresimize girebilir ve siparişinizim verebilirsiniz. siparişleriniz 3 ile 5 işgünü arasında kargoya verilerek sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde takım elbisenize kavuşmanız mümkün olacaktır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı