Kayseri Yılbaşı İçin Hediyelik Pastırma

Yılbaşı için hediyelik pastırmaYaklaşan yeni yıl öncesi Kayseri'de pastırma ve sucuk satan esnaf, yılbaşı hediyelikleri arasında pastırma, sucuk ve mantıdan oluşan bir paket ve sepet hazırladı.

Kayseri Yılbaşı İçin Hediyelik Pastırma
Kayseri Yılbaşı İçin Hediyelik Pastırma admin
Bu içerik 1592 kez okundu.

Yılbaşı için hediyelik pastırma

 

Yaklaşan yeni yıl öncesi Kayseri'de pastırma ve sucuk satan esnaf, yılbaşı hediyelikleri arasında pastırma, sucuk ve mantıdan oluşan bir paket ve sepet hazırladı.

 

Kayseri ile ismi özdeşleşen ve şehrin önemli lezzetleri arasında yer alan pastırma, sucuk ve mantı yılbaşı için özel bir sepet hazırlayan satıcı İlhan Tan, 2017 yılı pastırma ve sucuk esnafı için çok durağan geçti. Nedeni ise alım gücü ve et fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı. 2018 yılından umudumuz yüksek. Satışlarımızı yüksek tutmak için de firma ve esnaf olarak farklılık yaratmalıyız. Bunun için marketlerde gördüğümüz içinde alkol, çikolata, cips ve çeşitli yiyecek ve içeceklerin yer aldığı yılbaşı sepetine benzeyen, içinde pastırma, sucuk ve mantının yer aldığı yılbaşı sepeti hazırladık. 80 TL'den 300 TL'ye kadar farklı gramajlarda hazırlanan yılbaşı paketleri ni kargoyla Türkiye'nin dört bir yanına gönderiyoruz. Hazırladığımız, yılbaşı sepetinin amacı yeni yılın ilk gününde Kayseri yiyeceklerinden bir ziyafet sofrası hazırlatmaktır dedi. Beyaz tül, kırmızı fiyonkla süslenen pastırmalı sucuklu yılbaşı sepetine olan ilginin Kayseri'de başladığı ve çevre illerden siparişlerin devam ettiği ifade edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"