Göz Alıcı Sonuçlar İçin Vaser Liposuction

Spor ile bir türlü gitmeyen bölgesel yağların yepyeni bir yöntemle kısa sürede gittiğini öğrenseniz ne dersiniz? Dünya genelinde en çok uygulanan estetik operasyonlardan biri liposuction olmaktadır.

Göz Alıcı Sonuçlar İçin Vaser Liposuction
Göz Alıcı Sonuçlar İçin Vaser Liposuction Tanitimweb
Bu içerik 576 kez okundu.

            Spor ile bir türlü gitmeyen bölgesel yağların yepyeni bir yöntemle kısa sürede gittiğini öğrenseniz ne dersiniz? Dünya genelinde en çok uygulanan estetik operasyonlardan biri liposuction olmaktadır. Ancak ilerleyen teknoloji ve cerrahi yöntemler ile klasik liposuction tahtını Vaser Liposuction yöntemine kaptırmıştır.

 

            Operatör Doktor Onur Haytoğlu, bu konuda https://www.gokhanhaytoglu.com/vaser-liposuction.html adresinde ayrıntılı bilgileri sunmuştur. Normal liposuction yöntemine göre daha kolay ve etkisini daha hızlı gösteren Vaser Liposuction, kısa bir iyileşme süreci gibi birçok avantaja sahiptir.

 

            Ne kadar spor ya da diyet yapsa da, bölgesel yağları bir türlü gitmeyen ya da spor yapmaya vakti olmayan kişiler içinhttps://www.gokhanhaytoglu.com/vaser-liposuction.html adresinde de belirtildiği gibi en uygun tedavi yöntemi Vaser liposuction yöntemidir. Bu yöntemin de temel mantığı, klasik Liposuction ile aynıdır. Ancak uygulama esnasında farklı artılar katması ile klasik yöntemden ayrılmaktadır.

 

 Vaser Liposuction İle Bölgesel Yağlanmalara Son

 

            Hasta için minimal bir tedavi gerektiren Vaser Liposuction, son dönemlerin en popüler estetik operasyonlarından biridir. Ultrasonografik ses dalgaları kullanılarak uygulanan Vaser Liposuction, son teknolojik aletler ile yağların parçalanmasını sağlar.

 

            Bu yeni yöntemde yağlar sıvı hali ile aspire edildiği için normal yöntemde olduğu gibi dalgalı bir görüntü sunmaz. Ses dalgaları yalnızca yağları hedef aldığı için diğer yöntemlerin aksine, vücudun önemli dokularına ve damarlarına herhangi bir zarar verilmez.

 

            Diğer yağ aldırma tekniklerine göre çok daha az ağrı hissettiren Vaser Liposuction, morarma ve şişkinlik gibi sorunları da en aza indirger. Hastalar en hızlı şekilde gündelik yaşamlarına rahatlıkla dönebilmektedir.

 

            Vücuttan alınan yağlar, diğer yöntemlerde zarar gördüğü için kullanılamaz hale gelirken, Vaser liposuction yöntemi ile alınan yağlar herhangi bir zarar görmez ve ileride gerektiğinde yağ enjeksiyonu için kullanılır. İşinin ehli olan Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu, en kaliteli Vaser Liposuction işlemlerinin tek adresidir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı