Adana sular altında kaldı! İş başı yapamadılar

Adana'da 3 gündür devam eden şiddetli yağış nedeniyle bazı iş yerlerini su bastı. Sabah işyerlerini su altında bulan işçiler zor anlar yaşadı.

Adana sular altında kaldı! İş başı yapamadılar
Adana sular altında kaldı! İş başı yapamadılar admin
Bu içerik 189 kez okundu.

Adana'nın Sarıçam ilçesi, İncirlik Mahallesi’nde hortum, boru ve bilye üretimi yapan bir iş yerine gelen 25 işçi ve patron sabah şok oldu. 3 gündür devam eden sağanak yağmur nedeniyle işçiler iş yerinin içinin ve etrafının yaklaşık 2.5 metre su ile dolu olmasından dolayı içeri giremedi.


İşçiler suyu kovalarla boşaltmaya çalıştı ancak hem yağmur devam ettiği için hem de su çok fazla olduğu için bunda başarılı olamadı. Vidanjör çağrılarak su boşaltma işlemleri başladı. Bu sırada işe gelen çalışanlar ise iş yerinin önünde otomobil içinde ya da yağmur altında beklemek zorunda kaldı.


İşçi Ümmet Yılmaz içeride 2.5 metre su olduğunu, her şeyin su altında kaldığını, yaklaşık 1 milyon liralık zarar olduğunu belirterek, "Şimdi suyu boşaltmaya çalışıyoruz daha önce su baskını olmadı. Ben burada çalışıyorum sabah geldik içeri giremiyoruz. Geldiğimizde çok şaşırdık o kadar emek var ama her şey boşa gitti. 1 milyonu geçkin zarar var" dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı