Günlük Erkek Giyim Stilinde Papyon Trendi

Kravatlar başlangıçta bir kıyafete biraz formalite eklemek için bir aksesuar olarak kullanılmaya başladı.

Günlük Erkek Giyim Stilinde Papyon Trendi
Günlük Erkek Giyim Stilinde Papyon Trendi can
Bu içerik 141 kez okundu.

Kravatlar başlangıçta bir kıyafete biraz formalite eklemek için bir aksesuar olarak kullanılmaya başladı. Bir papyon ise düğümlü kravatın torunudur. Kravattan daha kolay giyilebilen boyunbağı ihtiyacından doğdu ve 19. yüzyılın sonuna gelindiğinde, kelebek ve vatoz kravatları, sıradan bir aksesuardı. Bugün papyon modelleriesasen resmi vesileyle takılıyor, ancak son on yılda günlük giysilerdeki papyonlar popülerlikte artış görüyor.

Papyon ve Kravat Takarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir papyon ya da kravat takarken, insanlar en göz alıcı aksesuarı taktığını ve çoğunlukla kendisinin topluluğunun merkezinde olduğunu unutmaya eğilimlidir. Bu nedenle boyun bağlarınızı akıllıca seçmeniz önemlidir. Şık birpapyon, akranları arasında göze çarpmak isteyen her erkek için mükemmeldir.Her zaman kişiliğinize uyan, giydiğiniz ile çalışır ve görenlerin gözlerine hoşnut olan papyon çeşitleri tercih edin. Boyun bağları güçlü bir aksesuardır, bu nedenle her zaman dikkatle bağlayın. 


En Stil Kravat ve Papyon Modelleri

 

Boyun bağları, bugün hemen her yerde kişisel bir moda aksesuarı olarak ve kişisel stili ifade etmek için kullanılıyor.Yıllar geçtikçe, farklı bağ stilleri, ince kravat modelleri, uzun veya ekstra uzun bağlarınve klipsli kravatların yeniden başlatılmasıyla katlanarak arttı. Her erkek ve her stil için bir papyon ya da kravat modeli var. https://www.kigili.com/papyon/web sayfasını ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz gibi papyon modelleri inanılmaz derecede şık ve bir iki seçenekle sınırlı değil. Cesur ya da mütevazı stilinize uygun bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı