Semazen Ekibi Hizmeti

Mevlevi Semazen Ekibi, 2000 yılından bu yana dini düğün, dini konferans ve konser, Ramazan etkinlikleri ve Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde deneyimli, özverili, kabiliyetli ekibi ile hünerlerini sergilemektedir.

Semazen Ekibi Hizmeti
Semazen Ekibi Hizmeti Seobaz
Bu içerik 214 kez okundu.

Mevlevi Semazen Ekibi, 2000 yılından bu yana dini düğün, dini konferans ve konser, Ramazan etkinlikleri ve Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde deneyimli, özverili, kabiliyetli ekibi ile hünerlerini sergilemektedir. Türkiye'nin ilk özel semazen grubu olan ekibimiz, aynı zamanda kurulduğu tarihten bu yana geçen 18 yılda Türkiye'nin en büyük ve en tanınmış semazen ekibi olmayı da başarmıştır.

Ayrıca sadece semazen değil, ilahi grubu olarak da faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca ilahi grubu kiralamak isteyen organizasyon sahipleri arzu etmeleri halinde kendilerine tahsis edilebilecek bayan ilahi grubu da ekibimiz bünyesinde mevcuttur.

Kültürel Mirasa Sahip Çıkarak Hizmet Vermek

Mevlevi semazen grubu, ilk defa İstanbul'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Elde etmiş olduğu başarılar neticesinde Türkiye'nin pek çok yerinde ismini duyurmayı başaran semazen grubu, bugün Türkiye'nin her yöresinde bir ekibe sahiptir. Elbette bu denli ünlü olmanın ve beğenilmenin sırlarından bir tanesi de ortak kültürel miras olan semazenlik geleneğini Hz. Mevlana'ya yakışır biçimde ve bu kültürün geleneksel izlerini taşıyarak sürdürmektir. Böylelikle halen daha semazen grubumuz gelişimini sürdürmektedir.

www.semazenekibi.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı