Günlük Burç Yorumları? 14 ocak pazar burç yorumları? pazar günü burç yorumu Aşk, Para, Sağlık

2018 yılın 2 haftasını geride bıraktığım bugün sizin için burç yorumlarını derledik. 14 ocak 2018 pazar günlük burç yorumları ile günlük yaşantınıza, sağlık, aşk,para beklentilerinize yıldızların yorumlarının ne olduğunu bu sayfada okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları? 14 ocak pazar burç yorumları? pazar günü burç yorumu Aşk, Para, Sağlık
Günlük Burç Yorumları? 14 ocak pazar burç yorumları? pazar günü burç yorumu Aşk, Para, Sağlık admin
Bu içerik 353 kez okundu.

14 ocak 2018 günlük burç yorumları? 14 ocak pazar burç yorumları?  günlük burç ve astroloji yorumları? 

KOÇ BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevgili Koçlar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü hem mesleki durumumuzu gözden geçirmemizde, hem iş ilişkilerimizi güçlendirmemizde hem de problemimizin ne olduğunu tespit edebilmemizde bize yardımcıdır. Ne de olsa çetin yollar, güçlü savaşçılar gerektirir. Yollardaki taşlar, engeller sizi yıldırmasın. Onlar, gücümüzü anlamamız için uyarıcıdırlar. Böylece mücadele ederek ne kadar kuvvetli olduğumuzu ve zorlukları yenebileceğimizi anlarız.

 Bugün sizin için zor bir gün olabilir. Bir şeyi yanlış anlamanız yüzünden kızgın ve kırgınsınız. Hayal kırıklığına uğramışsınız. Kızıp da sırtınızı dönmeden önce, bu olaya bir şans daha tanımalısınız. Ailenizle ilgili akşam saatlerinde bir yemeğe katılmanız gerekebilir. Heyecanlı bir haber sizi bekliyor. 

 

BOĞA BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


Sevgili Boğalar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü hem mali hem de ilişkiler anlamında kazandırıcı ve uzun vadeli olana yönelmenizi sağlarken, dostluklarınızı, hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz yönünde yardımcı oluyor. Eğer iş, eğitim veya özel anlamda kazanmak istiyorsak geleceğimiz düşünmek zorundayız.

 

 

 Bugünlerde özel hayatınızla ilgili bir meseleden dolayı kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Duygularınıza hakim olup partnerinizle konuşmak için ideal bir gün. Bugünlerde harcamalarınız konusunda bir hayli cömertsiniz. Dikkat etmenizde fayda var. Önemli bir konuda nakite ihtiyacınız olabilir. 

 

İKİZLER BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


 Sevgili İkizler Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü, her türlü ilişkinin yararlı ve zararlı olup olmadığını, size kazandırıcı yanlarını, kaybettirici taraflarını tümüyle gözden geçirmeniz adına uyarıcıdır. Buradaki uyarıcı sözcüğü aslında şifalandırıcı olarak da ele alınabilir. Çünkü bazen insan yanlış kişilerle ilişki kurabilir, güvendiği insanlara parasını, sırlarını emanet edebilir.

Çevrenizi açık yüreklilik ve dikkatle incelerseniz, kısa zamanda karşınıza çıkacak olan fırsat gözünüzden kaçmayacaktır. Niyetinize sevecen ve neşeyle bakıyorsunuz. İçinizden gelen sesi dinleyin eğer bir uyarı göstermiyorsa, korkacak bir şey yok demektir. Bugün ailenize zaman ayırmanız sizi de onları da mutlu edecektir. 

 

YENGEÇ BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Sevgili Yengeçler Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü, bizden farklı düşünen eşimiz, iş ortağımız veya kim olursa olsun bu kişilerle alakalı her türlü meseleyi ciddiyetle gözden geçirmemizi vurguluyor. Bu vurgulama aslında, problemleri daha net görebilmemizi sağlayacaktır. Bazen aşırı fedakarlık veyahut yanlış bir seçim nedeniyle beraberliklerde oldukça zorlanırız.

 

Tutukluğunuzun fark edilmesinden korkmayın, çekingenliğinizi, ürkekliğinizi açıkça gösterin. Kaygılarınız sizi olduğunuzdan farklı gösteriyor. Oysa çevrenizdekiler sizi olduğunuz gibi seviyor ve kabul ediyor. Bugünlerde alerjiniz artabilir, yediklerinize dikkat edin. 

 

ASLAN BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


 Sevgili Aslanlar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü işimize göre bütçemizi, hayatımıza göre günlük düzenimizi, ilişkilerimize göre kriterlerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini işaret ediyor ve bizleri de uyarıyor.

 

Bugün güne zinde ve mutlu başlıyorsunuz. Başarı sizin en büyük motivasyonunuz ve istediğinizi fazlasıyla aldınız. Artık kendinize zaman ayırmalısınız. Karşınıza çıkan fırsatlara sıcak bakmalı ve heyecan duymalısınız. Buna değeceğini anlamanız çok uzun sürmeyecek çünkü adeta bir altın damarına rastladığınızı anlayacaksınız. 

 

BAŞAK BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


 Sevgili Başaklar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü, aşk hayatımızı, iş durumumuzu, çocuklarımızla ilgili meseleleri, mali konuları, kurduğumuz ilişkileri, hayatı ele alış biçimimizi, sosyal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz anlamında hem uyarıcı hem düzenleyici hem de ciddiyete teşvik edicidir. Bu teşvik aslında problemlerimizin özüne inmemiz ve sağlam kararlar alabilmemizde yardımcı olur.

 

Bugünlerde yaşadıklarınız sizi acil kararlar almaya zorlayabilir. İçinde bulunduğunuz durumu kararlılık ve azimle ele alın. Eski, tanıdık görüşlerden ve özellikle başka insanların size empoze ettiği fikirlerden arının ve meseleyi size uygun yepyeni bir ışık altında inceleyin. Yeni yollardan ilerlemeniz gerektiğini göreceksiniz. 

 

TERAZİ BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevgili Teraziler Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü geleceğimizi ciddi anlamda ve her konuda gözden geçirmemiz yönünde bizi teşvik ediyor. Bu teşvik aslında birçok meselenin köküne inilerek detaylı bir şekilde analiz edilmesini sağlayacaktır. Böylece üstünde durmadığımız, dikkat etmediğimiz problemler mercek altına alınarak çözüme kavuşturulabilir.

 

Bugün sizin gününüz, yeni adımlar için tam zamanı. Cesaretinizi gösterin ve bugüne kadar sizi bağlayan ve tutsak eden her şeyi geride bırakın. Şu an her şeyi sonuca bağlayacak olan bir noktadasınız ve son engeli de aşacağınız hususunda kimse şüphe duymamalı.

 

AKREP BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


 Sevgili Akrepler Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü sizi öncelikle başkalarıyla güç birliğinde bulunmanız yönünde teşvik ederken, ilişkilerinizi her anlamda düzenlemenizde yardımcı oluyor. Siz kimlerle nasıl iletişimde bulunduğunuzu, şöyle bir gözden geçirerek daha dikkatli olmaya çalışabilirsiniz. Bu görünüm, sizi ciddiyet taşıyan beraberliklere, bulunduğunuz ortamda sorumluluk alarak hayatınızı kazanmaya çağırıyor.

 

Bugün yeni başlangıçlar ve yeni kararlar günü. Başkalarının sizi tedirgin etmesine izin vermeyin. Kendinize vakit ayırın ve kendiniz için bir şeyler yapın, mutlu ve tatmin olana dek gerekli zamanı kendinizden esirgemeyin. Akşam saatleri katılacağınız sosyal aktivite yeni bir başlangıcın fırsatı olabilir. 

 

YAY BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


 Sevgili Yaylar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü hayatımızı garanti altına alacağımız iş ve ilişki tercihlerinde bulunmamız gerektiğini vurguluyor. Aslında bu vurgulama, birçok meselenin farkına varılmasını sağlıyor. Çünkü geleceğimiz söz konusu. Geçinmemiz, kendimizi garanti altına alabilmemiz şart. İşte bu görünüm, elimize geçenleri, geçmesi gerekenleri, bütçemizi, yuvamızın ihtiyaçlarını gözden geçirerek buna göre tercihlerimizi yapmamızda yardımcı oluyor.

 

Son zamanlardaki boş vermiş haliniz artık sizi bile bıktırdı. Bugün yeni bir gün. Niyetinizi mutlu bir biçimde sona erdirecek en önemli adımı atmak üzere olduğunuzu görün. Kendinizi bütün tereddütlerden arındırın. Yürüdüğünüz yol sizi dünyada varmak istediğiniz yere götürecektir. 

 

OĞLAK BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


 Sevgili Oğlaklar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü, hayata bakış açımızı ciddileştirirken aslında ilişkilerimizi tekrar düzenlememizi, iş hayatımızla ilgili konuları gözlem altına almamızı seçimlerimizi daha düzgün şekilde yapabilmemizi sağlıyor. Temkinli yaklaştığımız konularda bizi rahatlatıyor. Soru işareti uyandıran meseleleri aydınlatıyor. Sosyal ilişkilerde itibarımızı yükseltiyor.

 

Sabah önemli bir haberle güne başlayabilirsiniz. Belki de hayatınızın en önemli ve en güzel günü başlıyor. Hayatınızı yeniden kurmaya hazır olun. Cesaretinizi, irade gücünüzü, gururunuzu ve gerektiğinde bir aslan gibi mücadele etmeye hazır olduğunuzu gösterin. Niyetinize neşe ve tutkuyla yaklaşın. Bu kez yenilmez olduğunuza inanın. 

 

KOVA BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


Sevgili Kovalar Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü, her insanla dost, arkadaş olmaya çalışan Kovaların ilişkilerini gayet ciddi biçimde gözden geçirerek hareket etmelerini teşvik ediyor. Fedakarlığın bir sınırı olması gerektiğini hatırlatıyor. Aslında sizi hem maddi hem iş hem de ruhsal anlamda şifalandırıyor diyebiliriz. Maddi güvence, parasal konular, kendinize gösterdiğiniz önem, paylaşımlarınızın hepsi tümüyle mercek altına alınıyor.​

 

 Biten her şey kötü değildir. Yeni başlangıçların ilk adımı olduğunu unutmayın. Sezgilerinize güvenin! Yakında size iyi bir fırsat doğacak. Size somut bir öneri biçiminde cazip bir yardım yapılacak. Bu fırsatı kullanmaya ve başkalarının yardımını kabul etmeye açık ve istekli olun. Bu arada kredi kartı harcamalarınıza dikkat.

 

 BALIK BURCU 14 Ocak 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU 


Sevgili Balıklar, Saat 05:52 Venüs-Chiron olumlu görünümü sadece birileri mutlu olsun diye çırpınan Balıklara, peki sen mutlu musun, bunu hiç kendine sordun mu diye uyarıyor. Aslında iyi de yapıyor. Çünkü Balıklar artık sosyal ilişkilerini, insanlarla olan alışverişlerini gözden geçirerek kendilerini düşünmek durumundalar. Sürekli vermek, birilerine anlayış göstermek, ona buna susmak, hatta bazen kendinizden vazgeçecek kadar başkalarına can olmak insana pek bir şey kazandırmayabilir.

 

 Bugünlerde partnerinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Bugün özel hayatınıza zaman ayırın ve sevgi dolu bir ortam yaratın. İlginizi, sevginizi, sempatinizi ve aşk yönünden duygularınızı gösterin. Size biri gülümsemiyorsa bile, siz ona gülümseyerek karşılık verin. Karşılığını alacaksınız.

günlük burç yorumu 14 ocak pazar burç yorumları 14 ocak günlük burç yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı