Dominik Cumhuriyeti Nerede? Survivor 2018 Nerede Çekiliyor?

Survivor 2018, 10 Şubatta TV8 ekranlarında başlıyor...

Dominik Cumhuriyeti Nerede? Survivor 2018 Nerede Çekiliyor?
Dominik Cumhuriyeti Nerede? Survivor 2018 Nerede Çekiliyor? admin
Bu içerik 555 kez okundu.

Dominik Cumhuriyeti Nerede? Survivor 2018 Nerede Çekiliyor?

 

Acun medyanın yapımını üstelendiği ve tv 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan survivor yeni bölümü ile 10şubat 2018 tarihinde başlayacağı öğrenildi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı, açlık ve zor parkurların olduğu alanda rekabet eden yarışmacılar büyük ödül için ter döküyor. Peki, Yarışma nerede çekiliyor?

Milyonlarca survivor yarışması severlerin yarışma hakkında bilgi almak için arama yaptığında Dominik cumhuriyeti nerede yazarak ülke hakkında bilgi topluyor. Bizde ülke hakkında ufak bir bilgi paylaştık iyi okumalar.

Dominik cumhuriyeti nerede?

Survivor yarışı ile adından söz ettiren Dominik cumhuriyeti Güney ve Kuzey Amerika'nın tam merkezinde yer alıyor. Dominik Cumhuriyeti Karayipler de yer alan Hispanyola adasında bulunuyor. Dominik cumhuriyetinin etrafında irili, ufaklı yüzlerce ada bulunmaktadır. Turizm Denince akla gelen bu ada ülkesi her milyonlarca turistin uğrak  adresi olarak bilinmektedir. Para birimi Dominik pezosu olan ülkenin resmi dili İspanyolca, nüfusu ise 10 milyon. Dominik cumhuriyetinin saat dilimine bakıldığında Türkiye’den 6 saat geride olan ülkede özellikle ilkbahar aylarında aralıksız yağan yağmurlarıyla bol yağış alan bir ülke olarak biliniyor. Survivorun çekildiği Yaz aylarında bolca yağmurun yağması yarışmayı gittikçe zorlaştırıyor.

 

 

Dominik Cumhuriyeti nerde? survivor 2018 survivor nezaman başlayacak dominik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı