Tankerle Su ile Kullanma Suyu ve Havuz Suyu Hizmetinizde

Tankerle Su ile Kullanma Suyu ve Havuz Suyu Hizmetinizde

Tankerle Su ile Kullanma Suyu ve Havuz Suyu Hizmetinizde
Tankerle Su ile Kullanma Suyu ve Havuz Suyu Hizmetinizde
Bu içerik 216 kez okundu.

Günümüzde gerekse geçmişten bu yana geçen sürede insanlık için en temel ihtiyaç olan kullanma suyu alanları, giderek daha da genişlemektedir. Bahçeler, hamamlar, havuzlar, turistik tesisler, iş merkezleri, sanayi sektörü, oto yıkama gibi yüzlerce ve binlerce yaşam ve çalışma alanlarında kullanma suyu ve içme suyu ihtiyacı vardır. Tankerle Su size yüksek kalite ve hızlı bir hizmet anlayışıyla, memnuniyet prensibini en üst düzeyde tutarak günlük 1500 ton civarında su hacmi ile istanbul avrupa yakasında hizmet sağlıyoruz. Kafeler, restoranlar, yemek (catering) firmaları, hastaneler, üniversiteler gibi özel ve kamu kurum ve kuruluşlarında, fabrikalar, şantiyeler, halı yıkama merkezleri, beton santralleri için en uygun ve sıhhi koşullarda Kullanma suyu temini ve dolumu gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizle iletişim halinde olarak, hizmet öncesi bilgilendirme yaparak, isteklerinize göre en doğru ve hızlı şekilde kullanma suyu ve tanker suyu ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptığımız tankerlerimizle sizlere ulaştırdığımız kullanma suyu ve kaynak suyunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tankerle Su müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti konusuna önem vermektedir. Bizimle web sitemiz üzerinde ki iletişim sayfamızdan yada sayfamız üzerindeki telefon numaramız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Kullanma suları, genel olarak içme, yemek yapma, temizlik koşullarına uygun, toplumun kullanma suyu gereksinimleri için kullanıldığı şehir şebekeleri, kuyu suyu, çeşme suyu ve yine aynı amaçlarla kullanılmak üzere teknik usullerle dere, nehir ve göl, barajlardan arıtılmış sular ile kaynak sularıdır. Havuz hizmeti veren Firma ve Sitelere; 1500 tonluk aracımızla Havuz Suyu hizmeti vermekteyiz.

Kullanma suyu berrak, tortusuz, renksiz olmalı, çürük, yosun, küf, H2S, Amonyak, bataklık vb. kokular olmamalıdır. Renksiz ve kokusuz bir madde olan suyun, lezzetini içerisinde eriyik şekilde bulunan karbondioksit ile ısısı vermektedir. Kullanma suyunun içindeki karbondioksitin 300 mg/litreden az olmaması istenir. Suyun bulanık olmasının kirlilik göstergesi olarak alınması gerekmektedir. Toplam katı maddeler, renk , bulanıklık derecesi, tad, koku, demir, manganez, bakır, çinko, kalsiyum , magnezyum, sülfatlar suyunuzun kirlilik göstergesi olarak alınmaktadır. Ayrıca diğer sülfatlar, klorürler, fenolik gruplarda kullanma suyunun kalite ve içilebilirliğini düşüren önemli kirlilik göstergeleri olarak bilinmektedir. Suyunuzun pH değeri de önemli bir değerlendirme faktörüdür. pH ölçümü su değerlendirmesinde kolay uygulanabilir yöntem olarak bilinmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"