Faizsiz Konut Kredisi ile Düşlediğiniz Eve Hemen Sahip Olun!

Günümüzde emlak piyasasının hareketliliği, kirada oturan bireyleri ev satın almaya teşvik ediyor. Ama ev satın almak, genel anlamda kolay olmuyor. Kredi faizlerinin yüksek düzeylerde seyretmesi, ekstra masrafları çıkması ve prosedürün uzun sürmesi gibi etkenler ev alımlarını zorlayabiliyor.

Faizsiz Konut Kredisi ile Düşlediğiniz Eve Hemen Sahip Olun!
Faizsiz Konut Kredisi ile Düşlediğiniz Eve Hemen Sahip Olun! intend
Bu içerik 200 kez okundu.

Günümüzde emlak piyasasının hareketliliği, kirada oturan bireyleri ev satın almaya teşvik ediyor. Ama ev satın almak, genel anlamda kolay olmuyor. Kredi faizlerinin yüksek düzeylerde seyretmesi, ekstra masrafları çıkması ve prosedürün uzun sürmesi gibi etkenler ev alımlarını zorlayabiliyor. Özellikle hesapta olmayan ek masrafların ortaya çıkması, ev almak isteyenleri işin içinden çıkılmaz bir hale getirebiliyor. Örneğin: Aşağıda listelenmiş olan başlıklar, ev alımı esnasında rastlayabileceğiniz masraflar arasında değerlendiriliyor.

Karşılaşabileceğiniz Ekstra Konut Giderleri

Ev alımında öne çıkan masrafların başında kuşkusuz tapu ve sigorta giderleri geliyor. Ayrıca elektrik, doğalgaz, su ve telefon gibi önemli ihtiyaçların açtırılması esnasında da birtakım masraflarla karşılaşmanız da olası bir durum. Tabi bu ihtiyaçların karşılanması esnasında bir de Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırma şartınız bulunuyor.  Aracı kişilerden ev alıyorsanız, bu aracılara komisyon ödeyeceğinizi de kesinlikle unutmamalısınız. O nedenle evinizi olabildiğince sahibinden almaya özen göstermelisiniz.

Ev Almak İsteyenlerin Hesaplı Kredisi Kuveyt Türk'te

Günümüz şartlarında sıfır bir ev alsanız dahi ekstra masraflarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. O nedenle her zaman normal ev bütçenizin yanında ekstra bir bütçe daha ayırmalısınız. Eğer ekstra giderler için ayırabilecek bir bütçeniz yoksa, bu tutarın birikmesi için de mutlaka planınızı oluşturmalısınız. Yoksa durum sizin aleyhinize dönüşebilir.

Konut kredileri, ev alma konusunda kaçınılmaz bir önem arz ediyor. Yani tüm ev hayali kuran ailelerin ve bireylerin tek dayanak noktası olmuştur desek yanlış olmaz. Ancak kredi seçerken bankaların farklı alternatifler sunması ve faiz oranlarının değişiklik göstermesi akıllarda karışıklığa da neden olabiliyor.

Ancak ev kredisi için artık uzun uzadıya araştırmaya yapmaya ve bir süre beklemeye hiç  gerek yok. Çünkü Kuveyt Türk bankasının faizsiz konut kredisi avantajları ile dilediğiniz eve kolayca sahip olabilmeniz mümkün. 120 aya kadar süren vade seçenekleri ile en hesaplı şekilde düşlediğiniz eve kavuşabilir ve yepyeni bir yaşam alanına adım atabilirsiniz. İslami hukukun şartlarına uygun olan kredinizi zorluk çekmeden en kısa sürede alabilir ve satın alma işlemlerinizi yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.  Siz de faizsiz konut kredisi için Kuveyt Türk'e gelin ve karlı çıkın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"