Bornova, Karabağlar, Gaziemir Satılık Daireler

Bornova satılık daire fiyatları orta seviyedeki rakamlar ile başlamaktadır.

Bornova, Karabağlar, Gaziemir Satılık Daireler
Bornova, Karabağlar, Gaziemir Satılık Daireler admin
Bu içerik 434 kez okundu.

 

Bornova satılık daire fiyatları orta seviyedeki rakamlar ile başlamaktadır. İzmir Bornova’nın dillere destan güzelliği içinde ev sahibi olmak istiyor iseniz bu rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bornova gibi bir yerde fiyatlar çok uygun olmaktadır. Bornova satılık daire her aileye her bütçeye uygun olarak bulunabilmektedir. Uygun fiyatlı olan daireler genellikle 60 metrekare olmaktadır. Sıfır özellikte binalardadır ve kombi ile ısıtılmaktadır. Bornova satılık daire özellikleri çok fazla olmak ile birlikte bu evler çok lüks olarak yapılmaktadır. Bu daireler genellikle asansörlü dairelerdir. Ana yollara, marketlere, cadde ve minibüslere, belediye ve eczanelere, alışveriş merkezlerine ve camilere çok yakın dairelerdir.

Karabağlar satılık daire fiyatları küçük rakamlar ile başlamaktadır. Karabağlarda bulunan küçük rakamlı bir daire 120 metrekaredir ve 3 oda 1 salondan oluşmaktadır. Yapılı olması ile dikkat çeken bu daire Karabağlar satılık daire sahibi olmak isteyen kişiler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Karabağlar satılık daire için büyük ücretli bir bütçe ayıran kişi bu ücret ile tamamen yapılı bir evin sahibi olmaktadır. Bu bütçe ile çok büyük evler alınabilmektedir. Karabağlar ’da bulunan daireler genellikle doğalgaz sistemi ile ısıtılmaktadır. Bu yerde ev almak yatırım açısından iyi bir davranış olacaktır ve buralarda evlere kiracı bulmak çok kolay olmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen kişiler bu uygun evleri takip ederek kaçırmamalıdırlar.

 

İzmir Gaziemir satılık daire sahibi olmak isteyenler normal bir paranın üzerinde bir parayı gözden çıkarmalıdırlar. Gaziemir’de bulunan pahalı ücreti olan bir daire yaklaşık olarak 100 metrekare olmaktadır. Be ilçede evler genellikle 3 oda 1 salondan oluşur iken ışıtıma sistemi olarak doğalgaz kullanılmaktadır. Pahalı ücretli bir Gaziemir satılık daire 3 oda 1 salondan oluşmaktadır ve tamamen yapılı ve lüks olması ile dikkat çekmektedir. Gaziemir satılık daire için fazla bir bütçe ayıran kişi istedikleri özellik ve donanımlara sahip daireyi kolaylık ile bulabilmekte olup aldığı dairenin içi için herhangi bir ekstra masrafa da girmeyecektir. İzmir Gaziemir pahalı ev fiyatları ile dikkat çekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"