Man Euro 6 Adblue İptali

Man Euro 6 Adblue İptali
Man Euro 6 Adblue İptali isa yilmaz
Bu içerik 140 kez okundu.

Ağır vasıta araçlarda adblue sisteminin olması egzoz emisyon değerlerini düşürmesi açısından çok yararlı bir uygulama olmuştur. Dizel yakıtlı ağır vasıta araçlarının atmosfere saldığı zararlı gazlarla küresel ısınmanın ve çevre kirliliğinin artmasında önemli etkisi bulunuyor. Bu nedenle euro 4, euro 5 ve euro 6 otobüs, kamyon, tır gibi ağır vasıta araçlarında, iş makinalarında ve binek araçlarda emisyon değerlerini düşürmek için scr- adblue sistemi kullanılmaya başlandı. Adblue su ve üreden oluşan, yanıcı olmayan, çevreye ve araca zarar vermeyen bir sıvıdır. Ancak adblue sisteminin de yarattığı bazı sorunlar bulunuyor ve bu sorunların çözümü ancak adblue iptali ile mümkün oluyor. Bu araçlarda adblue iptali özel olarak tasarlanmış adblue iptal cihazlarıyla sağlanıyor.

Nakliye firmalarını ve sürücüleri zorlayan en önemli adblue sorunu adblue sıvısının her ülkede bulunmamasıdır. Adblue sıvısı azalınca aracın çekiş gücü düşer, nox sensör arızası, partikül filtre arızası, pompa arızası gibi arızalar ortaya çıkar. Servislerde bu arızalara geçici çözüm sağlanır ama kalıcı çözüm adblue sistemini iptal etmektir. Euro 6 adblue iptali ile euro 6 normlarına göre üretilmiş tüm ağır vasıtalarda adblue tüketimi durdurulur, çekiş gücü düzeltilir ve adblue arızaları silinir. Yeni nesil euro 6 araçlarda elektronik sistemler ve mekanik sistemler Ecu denen elektronik kontrol ünitesi tarafından yönetilir. Sistemlerde meydana gelen arızalar gösterge panelinde görünür. Adblue iptal cihazı araca bağlandığında adblue sistemi devre dışı kalacağı için panelde adblue arıza ışıkları yanmaz.

 

Adblue iptal cihazları araçların motor beynine bağlanır. Her marka araç için farklı yazılımlı adblue iptal cihazları vardır. Ecu Emulators firmamızdan alacağınız man adblue iptal cihazı ile tüm man marka ağır vasıtalarda adblue sistemini iptal edebilirsiniz. Man adblue iptali ile adblue nox sensörü,  dizel partikül filtre sistemi, sıcaklık sensörleri devre dışı bırakılmaktadır. Cihaz araca bağlandıktan sonra adblue sıvısına ihtiyaç kalmayacak ve adblue yakıtından tasarruf etmiş olacaksınız. Ecu Emulators firmamızdan alacağınız adblue iptal cihazları orijinal, kaliteli ve garantilidir. Uygun fiyatlı ürünlerimizi ülkenin her yerinden sipariş edebilirsiniz. Siparişi ettiğiniz iptal cihazı aynı gün kargoya verilir ve adresinize gönderilir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"