EN SON ALKOL FİYATLARI

Yazının başlığından da anlaşılacağı üzere, bu yazıdaki amacım sizlere rakı fiyatları, viski fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir sitenin tanıtımını yapmaktır.

EN SON ALKOL FİYATLARI
EN SON ALKOL FİYATLARI Tanitimweb
Bu içerik 233 kez okundu.

Yazının başlığından da anlaşılacağı üzere, bu yazıdaki amacım sizlere rakı fiyatları, viski fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir sitenin tanıtımını yapmaktır. Hadi siz de fiyat bilgisi için alkolfiyatlari.com sitesini ziyaret edin.

Ben kendim yıllardır sigara içerim. Her zam geldiğinde kızarım ve verdiğim paraya acırım ancak içmeyi de bırakmam. Bir müddet belki adet sayar dururum ancak bir süre sonra o fiyat da normal geliyor. Neyse arkadaşlar, konu gerçekten çok derin. Sizlerin de kafası iyice karışık biliyorum. Her gittiğinizde farklı fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. İsterseniz alkol almaya gitmeden önce www.alkolfiyatlari.com sitesini bir ziyaret edin. Alkol fiyatları hakkında bilgi sahibi olun ondan sonra almaya gidin. Hem böylece işyeri sahibine de kızmamış olursunuz.

Rakı fiyatları, viski fiyatları ne kadar yüksek olursa, alkol kullanımı o kadar azalır diye düşünülüyor. Eğer durum gerçekten öyleyse bu politikayı alkışlamak ve aynı oranda, hırsızlık yapanların, kul hakkı yiyenlerin, görevi kötüye kullananların cezalarına da zam yapılması gerektiğini söyleyebilmeliyiz. Bir şeye gelen zam o şeyi bıraktırıyorsa, dediğim gibi tüm kötü alışkanlıklara, tüm kötü davranışlara da aynı oranda zam gelmelidir.

Tabi şimdi alkolden bahsedip de rakıdan bahsetmesek olmaz. Bildiğiniz gibi, kimisi yeni rakı tercih eder, kimisi Tekirdağ, Altınbaş. Kulüp ve İzmir rakılarını da yabana atmamak lazım. Hepsinin bir seveni vardır elbet.

Peki rakıda ne kadar alkol bulunduğunu biliyor musunuz? Hemen söyleyeyim. Bu oran en az %40 oranındadır. Alkol oranı en yüksek olan ürünlerden birisidir diyebiliriz. Bir duble rakı aynı zamanda da 250 kalori civarındadır. Rakının içeriğinde anason ile birlikte suma, etil alkol gibi ürünler bulunur. Yeni yapılmış olan bir rakı ambalajlanmadan önce en az 1 ay bekletilmelidir.

Alkol fiyatları sürekli yükselmeye devam ediyor. Ülkemizde yaklaşık son 15 yılın zam şampiyonu her halde alkol ürünleri olmuştur. Tüketici her gittiğinde farklı fiyatı görünce işyeri sahibine serzenişte bulunuyor ancak işyeri sahibi ne yapsın. ÖTV ve KDV ile birlikte artan bir fiyattan bahsediyoruz. Kızacaksan zammı yapanlara kız. Ya da içme. Zaten amaç da o değil mi zaten.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı