Kaliteli Alış Verişin Adresi ModaCruz

Online moda sektöründe yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan Modacruz.com, sizlere dünyaca ünlü çok sayıda markanın ürünlerini sunmaktadır.

Kaliteli Alış Verişin Adresi ModaCruz
Kaliteli Alış Verişin Adresi ModaCruz admin
Bu içerik 820 kez okundu.


Online moda sektöründe yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan Modacruz.com, sizlere dünyaca ünlü çok sayıda markanın ürünlerini sunmaktadır. Mango, Twist, Calvin Klein, Koton, Zara, Bershka, Miu Miu, Armani, Hotiç gibi markaların geçmiş sezon ya da günümüz ürünlerini kolaylıkla kullanıcıların dolaplarında bulabilirsiniz. İkinci el çanta, ayakkabı, kıyafet, kozmetik ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde lüks markaların ürünlerini daha uygun fiyatlara satın alam şansınız olacaktır. Aynı zamanda ModaCruz sizlere Matmazel çanta ürün satma imkânı da sunmaktadır. Kullanmadığınız ürünlerinizi kolaylıkla bir ModaCruz platformu oluşturarak satışa sunabilirsiniz.

ModaCruz İle Kendi Dolabınızı Oluşturun

ModaCruz ile kıyafetlerinizi satışa çıkartmak için ilk yapmanız gereken siteden üyelik almak olacaktır. Üyelik aldıktan sonra rahatlıkla dolabınız için ürünlerin fotoğraflarını çekerek, gerekli ürün bilgilerini ve fiyatı girerek satış yapabilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını çekerken profesyonel makinalar kullanmanıza da gerek yoktur, telefon kameranız ile de ürünlerin fotoğraflarını çekebilirsiniz. Alıcılar sizlerin dolabınızı ziyaret edip Michael Kors çanta aldıklarında sizlere bir mail gelecektir. Bu maili onayladığınızda üç gün içerisinde ürünü alıcıya göndermeniz gerkemektedir. Kargo ücreti karşı ödemeli olacaktır. Alıcıya kargonun ulaşıp ulaşmadığını görmek için kargo takip uygulamasını kullanabilirsiniz. İkinci el ürün alımı için kişiye teslimat gerçekleştiğinde sizlere üç nün içerisinde ücret ödenecek, hesabınıza transfer edilecektir.

Kargo Teslim Süresi

Ürün siparişi verdiğiniz de kargo ile sizlere teslimat 7 gün ile 10 gün arasında gerçekleşecektir. Bu süre boyunca kargo takip yöntemi ile ürününüzü takip edebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığında üç gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Eğer elinize gelen ürün istediğiniz gibi değil ise ya da imitasyon ise üç günlük süreci aşmadan rahatlıkla ürünün iadesini gerçekleştirip paranızı geri alabilirsiniz. İkinci el giyim ürünlerinde karşılaşılan imitasyon ürünlerden hiçbir şekilde ModaCruz sorumlu değildir. Ürünü satın aldıktan sonra mutlaka ürünün elinize ulaştığına dair de sitenin sağ üst kısmında bulunan siparişlerim bölümünden giriş yaparak ürün onayı yapmalısınız. Bu şekilde ürünü beğenip beğenmediğinizi de belirterek iadesin i kolaylıkla yapabilirsiniz. ModaCruz sizlere tamamen kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"