Tente İzmir

Tente, pratik özellikleriyle ve otomatik özellikleriyle, kış bahçelerinde, teraslarda, kapı önlerinde ve çay bahçelerinde tercih edilen bir üründür.

Tente İzmir
Tente İzmir Seobaz
Bu içerik 282 kez okundu.

            Tente, pratik özellikleriyle ve otomatik özellikleriyle, kış bahçelerinde, teraslarda, kapı önlerinde ve çay bahçelerinde tercih edilen bir üründür. Klasik, Raylı otomatik, körüklü, t-modül ve kasetli çeşitleriyle üretilen bir üründür.

 

 Tente Çeşitleri

            Klasik tente çeşitleri, özellikle AVM’lerin ve manavların giriş kısımlarında tercih edilen bir İzmir tente çalışmasıdır. Öne doğru açılır ve açılma esnasında dirsekler öne doğru hareket eder. Uç kısımlarda da, aşağı doğru 15-20 cm sarkıtlar bulunur. Bu sarkıtlar, güneş ışınlarından maksimum korunma sağlamaktadır. Otomatik raylı modellerde ise, açılma işlemi her iki yandaki raylar sayesinde gerçekleşmektedir. Körüklü olan çeşitler en eski İzmirde tente çeşitlerindendir. Bu tentelerde otomatik sistem yoktur. Öne doğru dik değil de, öne doğru yarım daire şeklinde açılır. Açılma ve kapanma sistemi akordeon sistemi şeklindedir. Yelpaze gibi açılır. T-Model Tente seyyar özelliklere sahip, iki yana açılan tentelerdir. Kasetli tente çeşitlerinde mafsal sisteminin yerine profil sistemi vardır. Bu tente İzmir öne doğru alt kısımdaki dirsekler sayesinde açılır.

 

 Tecrübeli Hizmet

            Firmamız, bütün bu tente çeşitlerini sizler için imal etmektedir. Montaj ve tamir gibi birçok işlemi de kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektir.

 http://www.izmirtentebranda.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"