Başbakan Yıldırım'dan düşen helikopter açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, ATAK helikopterin düştüğünü ve iki şehidimiz olduğunu açıkladı. Yıldırım, "Herhangi bir dış müdahale ile düştüğü konusunda elimizde delil yok" dedi.

Başbakan Yıldırım'dan düşen helikopter açıklaması
Başbakan Yıldırım'dan düşen helikopter açıklaması admin
Bu içerik 805 kez okundu.

aşbakan Binali Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan helikopterin düşmesine ilikin açıklamalarda bulundu. Yıldırım, operasyona katılan iki helikopterden birinin düştüğünü ve 2 askerin şehit olduğunu söyledi.

 

Yıldırım, "Herhangi bir dış müdahale ile düştüğü konusunda elimizde delil yok" dedi.

 

Erdoğan açıklamıştı

Bu sabah itibarıyla 1141 terörist etkisiz hale getirildi. Az önce bir helikopterimiz de düşürüldü. Tabii ki bütün bunlar olacak bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Dün çok kabarık miktarda füze depolarını imha etmiştik. Tabii bunlar çıldırtıyor. Ama biz tabii bunların bedelini çok daha ağır ödeteceğiz. Belki bizim bir helikopterimiz gidecek ama onlar bunların bedelini misliyle değil katbekat fazlasıyla ödeyecekler. Çünkü biz kararlıyız. İnanıyoruz ve üstünüz.

 

 

 

Genelkurmay Başkanlığınca, Afrin'de devam eden operasyonlar sırasında ATAK tipi bir helikopterin kırıma uğradığı, helikopterde bulunan iki askerin şehit olduğu bildirildi. Peki kırıma uğramak ne demek?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"