Küba’da Kanser Aşısı

Dünya üzerinde gerek çalışma koşullarının ağırlaşması, günlük hayattaki stres, hormonlu gıdaların artması gibi birçok sebepten ötürü sağlık sorunlarında özelliklede kanser hastalık türlerinde korkutucu bir boyutta artış gözlemlenmektedir.
Bu haber 2018-02-10 18:41:23 eklenmiş ve 830 kez görüntülenmiştir.

 

 

Küba’da Kanser Aşısı

Dünya üzerinde gerek çalışma koşullarının ağırlaşması, günlük hayattaki stres, hormonlu gıdaların artması gibi birçok sebepten ötürü sağlık sorunlarında özelliklede kanser hastalık türlerinde korkutucu bir boyutta artış gözlemlenmektedir.

Kanser tedavisi süreci hem uzun hem de oldukça pahalı bir süreçtir. Ve ne yazık ki bu hastalığın tedavi edilmesinde başarı oranı istenilen seviyede değildir. Hatta günümüzde bazı kesimlerce kanser hastalığı kader gibi algılanmakta ve bu hastalıkla yeteri kadar mücadele edilmemektedir.

Kanser Tedavisinde Küba Devrimi

Oysa kanser hastalığı ve bunu gibi birçok hastalık asla insanlığın kaderi değildir. Ve bu hastalıklarla gerektiği gibi mücadele edildiğinde alt edilebilecek bir hastalıktır. Yeter ki gerektiği gibi mücadele edilebilinsin.

Küba kanser hastalığı konusunda dünya çapında ünü olan bir ülkedir. Ülkedeki gelişmiş sağlık sistemi sayesinde çeşitli kanser türleri, vitiligo, sedef ve çeşitli nörolojik rehabilitasyonlar gibi hastalıkların tedavisi konusunda odlukça yol kat edilmiş durumdadır.

Ülke yıllar boyunca sağlık alanına devasa yatırımlar yapmış durumdadır. Dünya genelinde sağlık alanında en iyi seviyede olan ülke olduğunu iddia etmek sanırım doğru bir iddia olacaktır. Ülkemizde birçok kişi çeşitli kanser türleri ile mücadele etmekte ve gerektiği gibi tedavi olamadığı için hayatını kaybetmektedir.

Artık Küba’ya gelip kanser alanında dünyanın en gelişmiş ülkesinde tedavi olabilirsiniz. Birçok kişi Küba oldukça uzak olduğu için ve tek başına bunu yapamayacağını düşündüğü için bu seçeneği şimdiye kadar göz ardı etmiştir. Oysa uzun yılla Küba’da diplomatik görevler üstlenen ve Küba hükümeti ile güvene dayalı bir ilişkiye sahip olan eski diplomat ve iş adamı Gökhan EŞELİ tarafından kurulan ‘’MOMENTUM Cuba’’ şirketi ile artık güvenilir bir şekilde Küba’ya seyahat edebilir şirket tarafından yapılan organizasyon neticesinde hastalığınızla ilgili tedavisini burada görebilirsiniz.

MOMENTUM CUBA

Gökhan EŞELİ tarafından kurulan şirket Küba hükümetinde yürüttüğü hizmetlerle ilgi tüm yasal belgeleri almış olup yine sunduğu hizmetlerde Küba hükümeti ile birlikte çalışmalara yürütmektedir. Yani her şey tamamen yasal ve kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır.

MOMENTUM Cuba, Türkiye’den Küba’ya tedavi amacıyla gidecek hastalara en üst düzeyde ve en profesyonel yapıyla hizmet sunmaktadır. MOMENTUM Cuba bünyesinde alanında dünyaca tanımış ve başarılı çalışmalara imza atmış sağlık direktörleri ile beraber çalışmaktadır. Böylece tam anlamıyla ve sağlıklı bir koordinasyon sağlanmış olmaktadır.

MOMENTUM Cuba organizasyonun başvuran hastaların sağlık durumları ile ilgili genel bir değerlendirme sağlandıkta sonra ise, hasta ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm bilgiler Küba Sağlık Bakanlığı’nın yasal olarak belirtilen formatta ve belgeler eşliğince online bir şekilde Havana’ya sunulmaktadır. MOMENTUM Cuba ile Küba Sağlık Bakanlığı arasında yapılan protokoller ve iş birliği anlaşmaları neticesinde tüm bu işlemler en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirilmektedir.

Buraya geldiğiniz andan itibaren hastalığınız ile ilgili tüm yakın takipleri ve iletişimleri sağlayan organizasyon gerekli tüm adımları sizin adınıza atacaktır. Küba tarafından geliştirilen kanser aşıları ve diğer tedavi yöntemleri siz uygun olanların uygulanacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye’den başlayıp Küba’ya kadar uzanan ve tüm tedavi aşamalarını da kapsayan tüm süreç profesyonel bir şekilde yürütülmektedir herhangi bir sorunla karşılaşmadan eski sağlığınıza kavuşmanız adına her türlü hizmetin en iyi şekilde sağlanmaktadır. Herkes MOMENTUM Cuba vasıtasıyla bu dünyanın sağlık alanında en gelişmiş ülkesine gelip gerekli tedaviyi gönül rahatlığı ile görebilecektir.

 

Kaynak: http://gokhaneselikuba.com/ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TÜRKİYE/DÜNYA haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2015 Kayseri Gündem. Tüm hakları saklıdır..
Spor
Basketbol
Futbol
Erciyesspor
Kayserispor
Kayseri Gündem
Bize Ulaşın
Sitene Ekle
Künye
Reklam
Hızlı Erişim
Gazete Manşetleri
Spor Haberleri
Gündem
Asayiş Haber
Multi Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Foto Haber
Video Haber
Gündem
Günün Manşetleri
Son Dakika
Kayseri Gündem
Kayseri Haber
Kayseri Haberleri