Umre Ziyareti

Kutsal toprakları ziyaret ederek umre görevini yerine getirmek isteyen kişiler için umre turları her yıl yapılmaktadır. Umre ziyaretleri, Hac dönemi haricinde yılın her günü yapılabilir.

Umre Ziyareti
Umre Ziyareti Seobaz
Bu içerik 887 kez okundu.

Umre Turları

            Kutsal toprakları ziyaret ederek umre görevini yerine getirmek isteyen kişiler için umre turları her yıl yapılmaktadır. Umre ziyaretleri, Hac dönemi haricinde yılın her günü yapılabilir. Umre ziyaretinde ihrama girilerek tavaf ve sa’y yapılır ve ayrıca baş tıraş edilir. Tavaf ve ihram umre görevinin farzları arasındadır. Umre ziyaretinin bazı mezhepler için farz sayılır, bazı mezhepler için sünnet sayıldığı bilinmektedir. Umre görevinin iki farzı vardır. Bu farzlardan birincisi ihrama girmek bir diğeri ise Kâbe’yi tavaf etmektir. Diyanetin belirlediği dönemlere göre uygun görülen umre fiyatları Diyanet İşlerinin resmî sitesinde yayımlanmıştır. Belirlenmiş dönemlere ayrılmış olan umre turları için umre firmaları Diyanet İşleri Bakanlığı ile beraber çalışmakta ve yönetmeliklere uymaktadır. Fanustur bu imkânları en üst düzeyde sunmak için çalışmaktadır.

 

 Umre Firmaları

            Umre ziyareti yapılırken seyahat firması en iyi imkânları sunmaya çalışmaktadır. Peki en ucuz umre fiyatları nedir? Umre programları ile birlikte umre fiyatları da bu acentelerin internet sitelerinden öğrenilebilir. İyi bir araştırma yapılarak güvenli ve uygun umre firmaları bulmak mümkündür. Fanustur kaliteli hizmet anlayışı ile bu önemli ziyaretleri gerçekleştirmek için her zaman yanınızdadır.

 http://www.fanustur.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"