Arabalı Yatak Ve Ranza Çeşitlerimiz

Gençler ve çocuklar için genç odası tasarımında üretimini gerçekleştirdiğimiz araba biçimindeki yataklar birbirinden farklı standartları ve tasarımları ile hizmetinizde yer alıyor.

Arabalı Yatak Ve Ranza Çeşitlerimiz
Arabalı Yatak Ve Ranza Çeşitlerimiz Seobaz
Bu içerik 1062 kez okundu.

Arabalı Yatak Modellerimiz

            Gençler ve çocuklar için genç odası tasarımında üretimini gerçekleştirdiğimiz araba biçimindeki yataklar birbirinden farklı standartları ve tasarımları ile hizmetinizde yer alıyor. Kırmızı jaguarlı yatakların yan kısmına özel ekli bir şekilde koltuk tasarımlarımız da mevcuttur. Full döşemeli arabalı yatak modellerimiz ise her türlü ihtiyacı genç odası takımları içinde cevap verecek genişlikte ve lüks birer ekol yaratmakta. Araba modellerimiz içerisinde kırmızı ve mavi seçenekleri bulunmaktadır. LED ışıklı yataklar ise akşam ve gece vakitlerinde kendi ışığını oluşturarak hem ekonomik hem de şık görüntüler meydana getirmekte. Arabalı koltuklarımızın yanı sıra kız çocukları için özel üretimimiz olan ve prenses içerikli tek kapılı dolaplar da tercih edebileceğiniz bir diğer ürünümüz. Şehzade arabalı yataklar da farklı tercihleri olanlar için.

 

 Ranza Modellerimiz

            İkili ranzalarımız yanı sıra ihtiyaç ve talep doğrultusunda ürettiğimiz 3'lü ranza çeşitlerimiz de mevcuttur. Renkleri ve orijinal tasarımları ile hem gençlerin hem çocukların kullanabileceği ranzalar genç odalarında az yer kaplayarak yerden de tasarruf edilmesini sağlıyor. Ranzalara bitişik dolap çeşitlerimiz de ek seçenekler arasında.

https://www.setay.com.tr/genc-odasi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"