Protein Tozları

Son günlerde sporcuların sıklıkla kullandığı takviye ürünler sporcuların hem gün boyu zinde kalmalarını hem de günlük protein ihtiyaçlarını bu gıdalar yoluyla sağlamaları nedeniyle oldukça talep görmekte.

Protein Tozları
Protein Tozları Seobaz
Bu içerik 954 kez okundu.

            Son günlerde sporcuların sıklıkla kullandığı takviye ürünler sporcuların hem gün boyu zinde kalmalarını hem de günlük protein ihtiyaçlarını bu gıdalar yoluyla sağlamaları nedeniyle oldukça talep görmekte. Bu ürünler arasında yer alan optimum nutrition alman bir firma tarafından üretilen bir protein tozu olup sporcuların sıklıkla kullandığı takviye ürünlerden bir tanesidir. Optimum nutrition içeriğinde bulunan bileşenler nedeniyle suda kolayca erimekte ve su veya farklı içeceklere eklenerek te tüketilebilmektedir.

 

            Kolay kullanımı ve içeriğinde sağlığa aykırı madde içermemesi nedeniyle çok sayıda sporcu tarafından tercih edilmekte olan ürün %99,9 oranında saf toz özelliktedir. Bunun yanında hardline nutrition da sporcular tarafından kullanılan bir asit düzenleyici olup gününün çoğunu spor yaparak geçiren ünlü sportmenlerinde tercihleri arasında yer alıyor. Bileşenleri içinde su, kalsiyum ve sodyum bulunan protein tozu bir aktiviteye başlanmadan önce bir porsiyon tüketilerek günlük ihtiyacın sağlanmasına yardımcı oluyor.

 

            Bunun yanında mass gainer de sporcular ve kilo almak isteyenlerin sıklıkla kullandığı ürünler arasında yerini almış durumda. Bu ürün ile sporcuların yoğun tempolarında beslenme kolaylığı sağlamasının yanında hızlı kilo almak isteyenlerin de kısa sürede kilo alması da sağlanabiliyor.

www.protein34.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"