Emine Erdoğan'dan en anlamlı buluşma

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan özel harekat polislerinin eşleri ve annelerini yemekte ağırladı. Bugüne kadar 3 bin 300 teröristin etkisiz hale getirildiğini söyleyen Emine Erdoğan, "815 kilometrekarelik sınır hattı güvenli hale geldi ve sivil halkı korumak için büyük bir mücadele verildi" diye konuştu.

Emine Erdoğan'dan en anlamlı buluşma
Emine Erdoğan'dan en anlamlı buluşma admin
Bu içerik 1079 kez okundu.

cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan özel harekat polislerinin eşleri ve anneleriyle yemekte bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevi'nde verilen yemeğe, Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli özel harekat polislerinin eşleri ve annelerinin yanı sıra bazı kadın özel harekat polisleri katıldı. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, vatan sevgisinin tüm dünya işlerinin üstünde olduğunu söyledi.

 

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bugüne kadar 3300 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirten Erdoğan, 815 kilometrekarelik sınır hattının güvenli hale geldiğini ve sivil halkı korumak için büyük mücadele verildiğini vurguladı.

 

Mücadeleye omuz veren 'güçlü kadınlar'

"Vatan bizim evimizdir" diyen Erdoğan, bu savunmada vazife alan tüm polislerin şerefli bir görev yaptığını söyledi. Emine Erdoğan, polis eşlerinin ve annelerinin de bu mücadeleye omuz veren "güçlü kadınlar" olduğunun altını çizdi.

 

Samimi bir atmosferde geçen dayanışma yemeğine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun eşi Hamdiye Soylu da katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"