Özel Kumaşlı Hot Shapers Termal Atlet

Hot Shapers ürünleri fazla kilolarınızdan ve vücudunuzdaki istenmeyen şişkinlikten bir an önce kurtulmanız için tasarlandı.

Özel Kumaşlı Hot Shapers Termal Atlet
Özel Kumaşlı Hot Shapers Termal Atlet ilker
Bu içerik 2283 kez okundu.

 

 Hot Shapers  Yapımında Kullanılan Özel Malzeme

Hot Shapers ürünleri; üretiminde kullanılan dokuma, neotex adı verilen olağanüstü termal teknolojisi ile bilinen esnek kauçuklarla birleştirilmiş özel akıllı elyaflar kullanılarak termal sauna atlet üretilmiştir.

Neotex ile yapılan giysiler, mükemmel bir termal transfer iletkeni olmanın yanı sıra, çok esnektir.   Neotex ayrıca hafif, su geçirmez, son derece rahat ve çabuk kuruyan bir malzemedir. Hot Shapers ürünleri tarzınızı bir üst seviyeye çıkarmanıza olanak tanıyan stil ve konforla hazırlanmış bir kumaş olan neotexi kullanır. Neotex ise günlük kullanım için tek kelimeyle mükemmel bir üründür.

 Neotex Tedavisi İle Kendinizi Daha Mutlu Hissedersiniz

 Vücudunuz antreman sırasında terler. Terlemenin faydalarından biri de sizi mutlu, enerji dolu ve güçlü hissettiren endorfin hormonlarını güçlendirmesi ve salgılanmasını arttırmasıdır.

Hot Shapers kullanarak, egzersizlerinizi düzenli olarak yaptığınızda, normalden 4 - 5 kat daha fazla ter atabilirsiniz. Öyleyse normalde olacağından 4 kat daha fazla endorfin hormonu salgılayarak kendinizi daha mutlu hissedersiniz.

Neotex kullanarak terlediğinizde vücudunuzda detoks etkisi de görülür. Terleme ile vücudunuzdan alkol, kolesterol, tuz ve toksinler uzaklaştırılır. Böylece zararlı bileşenler uzaklaştığı için kendinizi çok daha iyi ve sağlıklı hissedersiniz. Ayrıca cilt gözenekleri açılır, bu da sivilce, leke vb. yağ dokularının açılmış gözeneklerden atılmasını ve daha temiz sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Tıkanmış gözenekler açılarak toksinlerin temizlenmesi sağlanır. Hot shapers kullanıcı yorumları için gerekli sayfayı arama ile bulabilirsiniz.

Hot Shapers ürünleri sadece fonksiyonel değil, aynı zamanda son derece rahat ve esnektir. Her zaman hayal ettiğiniz o dümdüz karın, bırakın artık hayal olmaktan çıksın.Hot Shapers ürünlerini bugün denemeye başlayın ve terlemenin faydaları ile doğal yoldan mutluluğunuzu arttırın. Hot Shapers ürünleri kendinizi şık ve rahat hissetmenizi sağlarken, egzersiz yaptığınız sürede sırtınızı dik tutmanızı yani postürünüzü de düzeltmenize yardım eder.

Hot Shapers Atletlerini Nasıl Giymelisiniz ?

Hot Shapers ürünlerinden daha iyi faydalanmak ve sıcaklığı mükemmel bir şekilde muhafaza edebilmek için atletinizi her zaman aşağıdan ayak kısmından giyin, kalçalarınızdan yukarı doğru geçirdikten sonra kayışlarınızı omuzlarınıza doğru kaydırın. Böylece giydiğiniz ürün ile ve neotex kullanımı ile, yakabileceğiniz kalori miktarını en üst seviyeye taşıyın. Üstelik de hot shapers atletler terinizi de hızlı bir şekilde emeceğinden, egzersiz ve günlük rutinler sırasında rahat ve kuru kalmanızı sağlar. İstediğiniz vücuda ulaşırken konforunuzdan fedakarlık etmeyin. Uygun bir diet, kardiyo egzersizi ve hot shapers ürünlerinizi kullanarak kilo kaybınızı maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz. Vücut detoksu için terlerken bolca su içmeyi ihmal etmeyin.

Üründen memnun kalmadığınız takdirde üretici firma 30-60 gün arasında değişen sürelerde iade kabul etmektedir. Hot shapers atlet ürününüzü iade edeceğiniz zaman orijinal olduğunu gösteren belgeyi de mutlaka getirmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"