Güvenli Ödemenin Merkezi

E-ticaretin hayatımıza girmesi ile birlikte dolandırıcılık ve sahte siteler ile kart bilgilerinin çalınması da haber kanallarında konu olmaya başlamıştır.

Güvenli Ödemenin Merkezi
Güvenli Ödemenin Merkezi admin
Bu içerik 1321 kez okundu.

 

      E-ticaretin hayatımıza girmesi ile birlikte dolandırıcılık ve sahte siteler ile kart bilgilerinin çalınması da haber kanallarında konu olmaya başlamıştır. Yazılımlar yardımı ile siteler üzerinden alış veriş yapılmasında paralel kart oluşturularak sizin banka hesaplarınız anında boşaltılmaktadır. Banka hesaplarını net ortamlarında paylaşmak her ne kadar güvenli olarak belirtilse de günümüzde yeri geliyor bankaların kayıtları ele geçiriliyor. Bu kadar güvenlik deliği bulunan sistemler içinde ise Astropay bozdurma ile alış veriş yapılmaktadır. Hatta benzerlik yönünden paykwik bozdurma, paykasa bozdurma ile de gene alış veriş yapılabilmektedir.

     Astropay bozdurma işleminden kısaca bahsetmek gerekir ise alınacak olan ürün kadar satın alabileceğiniz meblağın içinde bulunduğu tek kullanımlık kat olarak ta düşünebilirsiniz. 16 haneden oluşan kart numarası alış veriş yapma işlemi sonrasında geçerliliğini yitirmektedir. Bunun yanında daha düşük değerlere sahip olan Paykasa bozdurma işlemi de gene Astropay ile eş değer özelliklere sahiptir. Güvenli olarak alış veriş yapmak için kredi kartı veya banka kartınızı riske atmanıza gerek kalmadan anlık olarak her site üzerinden paykwik bozdurma işlem yapabilirsiniz.

       Komisyon hesaplaması bakımından ise Astropay bozdurma gerçek anlamda kullanıcı dostu sistemdir. Komisyonu düşük ve müşteri hizmetleri ile anında sorunlar ortadan kalkmaktadır. Paykasa bozdurma işlemleri veya paykasa hesabına ulaşmak için günün her saatinde müşteri hizmetlerimiz sizlere destek vermektedir. Dakikalar içinde şifreniz telefonunuza gelmekte ve siz kalan sadece alış verişinizden keyif almaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"