Kartal İngilizce Eğitimi – American Time Kartal

Kartal İngilizce Eğitimi – American Time Kartal
Kartal İngilizce Eğitimi – American Time Kartal isa yilmaz
Bu içerik 950 kez okundu.

 

              İngilizce, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere İngiltere, Kanada, Avustralya, Karayipler, Yeni Zelanda ve Singapur'da yaşayanların resmi dilidir. Toplamda yaklaşık beş yüz milyon insanın ana dilidir. İngilizce, Çince ve İspanyolcadan sonra en çok konuşulan 3. dil olmasına rağmen dünyanın ortak dili olarak kabul edilir. Bu yüzden bir milyardan fazla insan basit seviyede bile olsa ingilizce konuşabilmektedir. İngilizce, hem iş yaşamınızda hem de eğitim hayatınızda öğrenmeniz gereken ana dillerden biridir. Genellikle okullarda verilen eğitimin ingilizcenizi yeterli seviyeye ulaştırabilmek için yeterli olanağı sağlamadığı bilinmekte, bu amaçla geliştirilen American Time Kartal Şubemiz öğrenim sürecinize büyük bir katkı sağlamaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, ingilizceyi tüm süreçleriyle öğrenebilmenize olanak tanıyan kurslarımızda farklı seviyelere özgü sınıflar bulunmaktadır. 

Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir eğitim kurumu olduk. Modern bir eğitim altyapısı ile öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağladık. İngilizce eğitimindeki yaratıcılığı ile referans noktası olduk. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, öğrencilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.  Kartal ingilizce eğitimi nın yegane amacıdır. Öğrencilerimiz uzun yıllar bizimle devam etmektedirler.  Eğitim ve eğitmen kalitemizi sürekli olarak eski eğitimlerimizle karşılaştırabilme imkanına sahip olduklarından her geçen yıl çok daha üst düzeyde olduğu yönünde onur verici dönütler almaktayız. Donanımlı eğitmenler ile modern mekanlarda kaliteli eğitim vermekteyiz.

Genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, bire bir İngilizce, ömür boyu eğitim, genç programları, çocuk programları, dünya dilleri, sosyal aktivite, yurt dışı eğitimi, eğitim çeşitlerimizdir. Eğitim kurumumuz ileri teknolojik ürünler kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır. Çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, American Time Kartal şubemiz çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmiştir. Eğitim kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitim metodolojisi ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızla gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir. www.americantimekartal.com sitemizde kurslar, kurs içerikleri ve süreleri ile ilgili net bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"