2018 PC Oyunları

Oyun açısından dolu dolu geçen bir yıl geride kalırken gözler bu kez 2018’de. Elbette her yıl olduğu gibi 2018’de de yeni oyunlar çıkarken mevcut oyunların yeni sürümleri de bizleri bekliyor olacak. Torrent oyun indir ile bu oyunları oynamanız mümkün.

2018 PC Oyunları
2018 PC Oyunları newstanitim
Bu içerik 1292 kez okundu.


Oyun açısından dolu dolu geçen bir yıl geride kalırken gözler bu kez 2018’de. Elbette her yıl olduğu gibi 2018’de de yeni oyunlar çıkarken mevcut oyunların yeni sürümleri de bizleri bekliyor olacak. Torrent oyun indir ile bu oyunları oynamanız mümkün. İşte 2018’deki torrent oyunlardan bazıları karşınızda.
2018’in ilk aylarıyla birlikte bizlerle buluşan oyunlar arasında Hunt: Showdown closed alpha, Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker’s Memory, 428: Shibuya Scramble, Fe, Battletech, Final Fantasy 15 Windows Edition, Naruto to Boruto: Shinobi Striker gibi oyunlar yer alıyor. Ayrıca oyundan vazgeçemeyenler için, The Swords of Ditto, Griftlands, God’s Trigger, Unruly Heroes, Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux, HyperBrawl Tournament - Steam Erken Erişim, Age of Empires Definitive, Edition, God of War, Harvest Moon: Light of Hope seçenekler arasında yer alacak oyunlardan.
Far Cry 5, ile kendinizi bir Amerikan kasabasında bulacaksınız. Şerif yardımcısı olarak oyunda yer alacaksınız.
God of War, Sony exclusive serisinden. Kreytos ve oğlunun serüveninde kendinizi bulacağınız mükemmel bir oyun sizi bekliyor olacak. Oyunda mitolojik canlılarla karşılaşacaksınız.
The Lost of Us Part 2, sevilen oyun The Lost Of Us’ın devamı niteliğinde. Oyunda Ellie’nin beş yıl sonraki halini görüyoruz. Oyun halen geliştirme aşamasında olsa da, 2018 yılında piyasaya çıkması muhtemel oyunlardan biri.
Assassin’s Creed Orgins, Wolfenstein 2: new colossus, Mario Odyssey, The Legend of Zelda Breath of The Wild ve Horizon Zero Down 2017 yılının ilgi çeken ve merakla beklenen oyunlarındandı. Torrent oyunlar seçeneği ile birçok kişi bo oyunların keyfine vardı. 2018 yılında da torrent oyun sayesinde yeni oyunları keşfedebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"