Reklam
Reklam

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı
Ümraniye Hurdacı yunus
Bu içerik 737 kez okundu.
Reklam

 

İsraf ürünlerinin birçoğu aslında geri dönüşüm içinde yer alabilecek olan malzemelerdir. Büyüklük, tonaj veya ebat farkı gözetilmeden hurdanın değerinde alınıp satılması bu alanın ilk amacı olmaktadır. Fakat bilinmeyen paradan daha önemli yararı ise cevre kirliliğinin önlenmesidir. Çevreye direk zararı olan plastik veya metallerin atılması zararı yüzyıllarca devam etmektedir. Diğer taraftan ihtiyaç duyulan bir ürünün sıfır alınması ile üretilmesinin teşvik edilmesi sağlanmaktadır. Bu aşamada ise doğal kaynakların tüketilmesi gündeme gelmektedir. Ümraniye hurdacı gerçek ve gizil yararların sağlanması için Ar-Ge ekibi ile hareket eden tek hurdacı olmaktadır.

 Çevreye zararlı olan ürünlerin eritilmesi veya hamur haline getirilmesi ile hammadde israfının önüne geçilmektedir. Bunun yanında birinci kalite olarak sınıflanmış olan hurda ürünlerini gene indirimli olarak satarak, inşaat, sanayi, üretim ve hizmet sektörünün korunmasını sağlamaktadır. Her türlü ürün kalitesi yanında kullanım alanlarına göre ayrılarak, sizden gelen taleplerin birkaç saat içinde karşılanması sağlanmaktadır. Ümraniye hurdacı geniş alanında tonlarca metal, plastik, kağıt ve ahşap kullanım ürünlerinin alım ve satımını yapmaktadır. Alım ve satım esnasında ise en küçük hile veya hurdaya başvurmadan net değerleri ile alım satım yapılmaktadır. Fiyat değişkenliklerimiz kesinlikle kişiye göre değil ürüne göre olmaktadır.

 Ümraniye hurdacı ar-ge çalışma grubu ile genç dinamik bir yapıda hizmet sunmaya devam etmektedir.  7/24 hizmet prensibi ile çalışan hurdacı firmamız telefon veya mail ile taleplerinizi almaktadır. Siz ihtiyacınız olan ürünü belirtin gerisini Ümraniye hurdacı saatler içinde halleder. Siz hurdalarınızın adresini verin hızlı bir şekilde güler yüzlü elemanlarımız ürünlerin yerinden sökülmesi, taşınması kısımlarını profesyonel olarak yerine getirsinler.

http://ozergeridonusum.com/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deri Eşyalardan İz Yapmış Sakız Lekesi Nasıl Temizlenir? Genel Temizlik Ürünü
Deri Eşyalardan İz Yapmış Sakız Lekesi Nasıl Temizlenir? Genel Temizlik Ürünü
Hamileliğe Hazırlanırken Yapılması Gerekenler
Hamileliğe Hazırlanırken Yapılması Gerekenler