Gündoğan İnşaat

Gündoğan İnşaat
Gündoğan İnşaat hrnajans
Bu içerik 699 kez okundu.

 

Bir önceki yazımızda size 2004 yılından beri Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren Gündoğan İnşaat’ın kampanyalardan ve projelerinden bahsettik. Peki Gündoğan İnşaat’ın projelerinden ve kampanyalardan nasıl haberdar olabileceğinizi anlatacağız. İlk aşama olarak Kampanyalardan ve projelerden haberdar olmak istiyorsanız www.gundoganinsaat.com adresinde üyelik formunu doldurmanız ve yeni projelerden beni haberdar et butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörü içinde en etkili ve en çok takipçisiyle sosyal medyada da devleşen Gündoğan İnşaat’ın sosyal medya sayfalarını takip edebilirsiniz.

İnternet sayfamız sürekli günlenmektedir. Her yeni projelerden haberdar olabilir ve yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sosyal Medya fan sayfalarımız olan facebook.com/gundoganinsaat (@gundoganinsaat) Twitter’da @gundoganinsaat ve son olarak intigramda ise gundoganinsaatkonya adreslerimizi bularak bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medya fan sayfalarımızda sadece projelerimizin yerine önemli gün ve haftalar ve Dini bayramların yanı sıra Cuma mesajları da yayınlanmaktayız. Ayrıca sosyal medya fan sayfalarımızda Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe yaşanan önemli gelişmeler de sizlere ulaştırılmaktadır. Çünkü siz bizim için oldukça önemlisiniz.

Sosyal Medya araçlarımız ise konusunda uzman ve deneyimli sosyal medya uzmanımız tarafından kontrol edilmekte ve gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız yorumlar Gündoğan kardeşlere anında ulaştırılarak cevaplandırılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"