Yanınızdan Ayırmayacağınız Pratik Çözüm Bclear

İstenmeyen sivilceleri gizleme ve, pürüzsüz bir cilde sahip olmak için Sivilce bandı sizlere yardımcı olmaktadır.

Yanınızdan Ayırmayacağınız Pratik Çözüm Bclear
Yanınızdan Ayırmayacağınız Pratik Çözüm Bclear ilker
Bu içerik 431 kez okundu.

 

 Bclear cildinizdeki sivilce oluşmuş bölümlere yapıştırdığınız ince bir tabakadır. Sivilcelerin iyileşme sürecini hızlandırdığı gibi, gün içinde beklenmedik bir anda oluşmuş sivilcelerin üzerine yapıştırarak oluşan rahatsız edici görüntüden kurtulmanıza yardımcı olur.

Sivilce Nasıl Oluşur?

Sivilceler cilt altındaki yağ bezlerinin tıkanması ile oluşur. Beğenilmeyen bir görünüm oluşturduğu gibi kimi zaman da acı veren ufak iltihaplara neden olur.  Cilt altındaki yağ bezleri sebum isimli, yağ özelliklerini taşıyan ve cildi koruma amaçlı bir madde salgılar. Yağ bezleri kıl foliküllerinin altında yer alır ve sebum kıl köküne doğru salgılanır. Eğer bir tıkanıklık varsa, sebum içerde birikir ve sivilce oluşur. Kıl kökü hızlı yenilenen dokulardan biridir. Bu sebeple kıllar vücudumuzda en hızlı çoğalan ve uzayan parçalardan biridir. Kıl kökü yenilenmesi sırasında ölü hücreler kıl folikuüllerinden sebum ile beraber dışarı atılırlar. Eğer sebum ve ölü hücreler dışarı atılamazlarsa bakterilerin yaşaması ve büyümesi için uygun bir ortam oluşur. En sık karşılaşılan bakterilerden biri Propionibacterium Acne isimli mikroptur. Bakteriler ortamda büyürken salgıladıkları maddeler ile şişlik, kızarıklık ve acı hissi verir. Oluşan iltihabi durum kıl kökünde basınca neden olur ve sivilceler patlayarak cilde boşalır.

 

Bclear sivilce bandı nasıl kullanılır? vücudunuzda sivilce oluşmuş her bölgeye yapıştırabileceğiniz küçük çok ince bir tabakadır. Bu hidrokolloid tabaka ile sivilce olan bölgede, cilt altındaki yağ bezlerinin dış etkenlerle karşılaşması engellenir. Bakterilerle kontaminasyonu olmayan cilt bölgesinin nem dengesini de sağlar. Vücudun kendi iyileşme sürecini hızlandırır. Cilt altı dokuda sıkışmış olan sebum ve ölü hücreleri emer. Mikroplardan arınmış ve uygun pH’da sivilceler kolayca yok olur. Aynı zamanda yapıştırılan bölgede sivilce görünümü de ortadan kalkar.

Yatarken takarsanız, gece boyunca sivilceniz iyileşerek yok olur ve sabah kalktığınızda sivilceniz iltihaplı etkilerinin olmadığını görürsünüz.

 

B-clear bantları diğer sivilce için kullanılan ürünler gibi çoklu işlemler içermezler. Tüm bölgeye uygulanan sivilce tedavileri cildinizin kurumasına ve pul pul dökülmesine sebep olur. Bclear bandı sadece hedef aldığınız sivilcenin üzerine yapıştırın ve iyileşmesini bekleyin. Bandı uygulamadan önce sivilce olan bölgenin temizlenmesi gerekmektedir. Tamamen doğal maddelerden oluştuğu için her cilde uygulanır ve vücudun kendi iyileşme işlemlerine yardımcı olur. Bu ürüne http://bclearsivilcebandi.com/ sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Doğal bir bariyer görevi görür ve dış etkenlerden cilt altı dokusunu korur. Kullanılan bant çok ince olduğu için üzerine makyaj yapabilir, sivilcenin yüzünüzdeki izlerini tamamen kapatabilirsiniz. Sivilcenizin hem görünmesini engeller, hem de olumsuz çevresel etkenlerden koruyarak iltihaplı bölgenin normale dönmesini hızlandırır. Görsel etkisinin yanında, makyaj altında dahi tedaviyi hızlandırma özelliği ile dikkat çekmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"