Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Küçük bir yatak odasını dekore ederken, mümkün olduğu yerde, sıkışık bir oda yaratmak için ihtiyacınız olan yerden daha büyük bir alana sahip olmanız mümkün.

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? can
Bu içerik 670 kez okundu.

 

Küçük bir yatak odasını dekore ederken, mümkün olduğu yerde, sıkışık bir oda yaratmak için ihtiyacınız olan yerden daha büyük bir alana sahip olmanız mümkün. Doğru ve modern bir yatak odası takımı seçiminde bulunmak da bu konuda oldukça önemli bir detay.

 

İşte size küçük bir alan için doğru sonucu elde etmenize yardımcı olacak birkaç küçük yatak odası dekorasyon fikirleri. Eğer küçük başucu masası için yeterli alanınız yoksa, o zaman neden yatağın yanında bir duvara monte edilmiş raf yerleştirmeyin. Sizin için mesafeyi kişiselleştirecek diğer öğelerin yanında bir çalar saat, kitap, resim koymak için yeterli alan olabilir. Bir ajans veya dolap için alanınız yoksa daha çok yatak deposunu kullanın. Ucuz plastikten yapılmış olabilirler veya isterseniz ahşaptan sipariş verebilirsiniz.

 

Onlara erişmeniz gerektiğinde onları çekebilmeniz için yatağın yanında yeterli alan olmanız önemlidir. Uyumadan önce küçük bir televizyon seyretmek isteyen insanlar için bir duvara veya tavana monte edilmiş televizyon standına uydurun. Depolama çözümlerinde uzmanlaşan herhangi bir mağazayı veya mağazayı satın alabilirsiniz. Duvarlarınızda küçük bir yatak odasında kullandığınız renkler nötr tonlar olmalı ve odanın içinde sadece iki veya 3 renk ton kullanılmalıdır. Odanın tam aksine, aynı renkteki mekanlarda tam olarak kalıpları ve kapıları boyamanız, kontrast renklerini kullanarak odayı daha küçük hissettirecektir.

 

Tavanlar, odaya bir yükseklik hissi vereceklerinden, beyaza boyanmalıdır. Böyle bir odanın mobilyaları, temiz astarlı olmalı ve üzerinde yer yanılsamasını güçlendirecek küçük ince motiflere sahip olmalıdır. Pencerelerde hafif kumaşlar veya kepenkler kullanarak dış mekana alacağı görünümleri en üst düzeye çıkararak odayı açın. Odanın iyi aydınlatıldığından emin olun, zira bu küçük bir odada yer hissi verir. Doğal bir ışık türünün karşısında bir aynaya ayna ekleyebiliyorsanız, bu bir odada daha fazla ışık sağlamaya yardımcı olur ve bu nedenle de alan yanılsaması yaratır. Umarım yukarıda verilen küçük yatak odası dekorasyon fikirleri, kısıtlı bir alanda aradığınız barışın ve huzurun cennetini yaratmanıza yardımcı olacaktır. Lee Dobbins yatak odası dekorasyonu dahil olmak üzere çeşitli konularda yazıyor. Yatak odanızı dekore etmede daha fazla kılavuz almak için lütfen Yatak Odası Tasarımları ve Decorations.com adresini ziyaret edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"