MAN BEYİN PROGRAMLAMA

Vei set; İveco eltrac (easy) arıza tespit cihazı ıveco easy (eltrac), ıveco' nun orijinal arıza tespit ve diagnostic cihazıdır.ıveco easy (eltrac), kablosuz bluetooth modulü ile rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Hızlı ve güvenilir hata arama, kimlik doğrulama gibi özellikleriyle ıveco servislerinin günlük kullanımı için tasarlanmıştır.

MAN BEYİN PROGRAMLAMA
MAN BEYİN PROGRAMLAMA isa yilmaz
Bu içerik 534 kez okundu.

 

Vei set; İveco eltrac (easy) arıza tespit cihazı ıveco easy (eltrac), ıveco' nun orijinal arıza tespit ve diagnostic cihazıdır.ıveco easy (eltrac), kablosuz bluetooth modulü ile rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Hızlı ve güvenilir hata arama, kimlik doğrulama gibi özellikleriyle ıveco servislerinin günlük kullanımı için tasarlanmıştır. Eltrac interface ile beraber iveco easy servis programının en son versiyonu olan iveco eltrac easy v11 verilmektedir. İveco eltrac easy 2014 2015 hafif ticari, otobüs, ağır vasıta ve iş makineleri için olan bütün lisanslar full açıktır. Ayrıca tata ve daewoo araçlar içinde kullanabilmeniz için lisanslanmıştır. İveco eltrac easy programında amerika, latin amerika, çin ve diğer asya ülkelerine özgü olan araç gurupları içinde lisanslanmıştır. İveco eltrac easy programı windows 7 de full aktif çalışmaktadır. arıza okuma-silme, adaptasyon, kalibrasyon, testler aktiftir.

Ecu, tüm motor yönetimi ve kontrollerden sorumludur, ve motorun çalışma şartlarını sürekli olarak denetler, parametreleri hesaplar ve sürekli olarak değişkenleri ayarlar. Tüm bu ayarlamalar, motorun yükü, devri, çevre değişkenleri (hava sıcaklığı, hava yoğunluğu, motor sıcaklığı, barometrik basınç vs…) göz önüne alınarak bir saniye içerisinde yüzlerce kez gerçekleşir. Tüm bu ölçümler, basınç, sıcaklık, devir, hız, hava yoğunluğu vs…gibi değişkenlerin, milyarda bir sapma ile, motor içinde bulunan yüzlerce sensör tarafından yapılması ile mümkün olmaktadır. Man beyin programlama edc7 motor beyni,  ffr sürüş kontrol, beyni ptm sürüş kontrol beyni, ecas beyin tamirleri, abs beyin tamirleri, anahtar tanıtımı (yeni veya eski), beyin eşleştirme. Karşılaşılan arızalar, beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar, haberleşme ünitesinin bozulması, ateşleme ünitesinin bozulması, aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması.. gibi başlıca sorunlardır.

Truck explorer mercedes ve man ağır vasıta araçları kapsayan bir universal cihazdır. eski adıyla mb truck explorer. Mb pld(mr) flash okuyucu/yazıcı, obd2 ile eeproms, obd2 kablosu ile mb için şifre kırma, vedoc hesaplama, fdok codlama, das şifreleme.  Sete dahil donanımlar : veı adaptörü , mb adaptörü, usb kablosu.
Sete dahil lisanslar : mb memo, mb keys, mb calc, 1 yıllık 2011+ destek ve güncellemedir.

Detaylı bilgi için kurumsal sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.autovei.com.tr/

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"