Güvenilir Ataşehir Oto Ekspertiz Firması

İstanbul genelinde faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Ataşehir Oto Ekspertiz firmamız, uzun senelerdir bu alanın içerisinde bulunan, aracın durumu hakkında müşterisine doğru ve kesin bilgiyi sunan merkezlerdendir. Bünyesinde nitelikli ve otomobil konusunda donanımlı personelleri ve eksperleri bulunduran firmamız,

Güvenilir Ataşehir Oto Ekspertiz Firması
Güvenilir Ataşehir Oto Ekspertiz Firması admin
Bu içerik 264 kez okundu.

 İstanbul genelinde faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Ataşehir Oto Ekspertiz firmamız, uzun senelerdir bu alanın içerisinde bulunan, aracın durumu hakkında müşterisine doğru ve kesin bilgiyi sunan merkezlerdendir. Bünyesinde nitelikli ve otomobil konusunda donanımlı personelleri ve eksperleri bulunduran firmamız, expertiz desteği sunmakta, sizleri araç alım- satım işlemlerinde beklenmeyen durumlardan büyük ölçüde kurtarmaktadır. Yeni bir araç satın alacaksanız ve bu araç özellikle ikinci el ise, eksperden yardım almak mutlaka satın almanız gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Aracı detaylı bir şekilde inceleyerek motor gücü, tekerlekleri, fren sistemi, DYNO ölçümü gibi konularda size yazılı bir rapor sunan uzmanlar, bu alanda en donanımlı hizmeti sunmaktadır. Aracınızı kapı kapı dolaştırarak inceletmenize artık gerek kalmayacaktır. Zira otomobiller konusunda son derece bilgili ve teknolojik yöntemleri kullanarak aracı derinlemesine analiz eden eksperler ile aracın geçmişi ile ilgili bilgilerin tamamına ulaşmak mümkündür. Tekerlek ölçümü ve tork ölçümü dahil birçok test expertiz kapsamında yapılmaktadır. Ataşehir Oto ekspertiz hizmetinin en kaliteli adresi sizlerle.

Oto Expertizlere Neden İhtiyaç Var?

İçerenköy Oto Ekspertizmerkezimiz, ikinci el araç alım satım işlemlerinde çokça tercih edilen merkezler arasında bulunmakla beraber, söz konusu aracın durumu inceler. Bu durum incelemesi oldukça detaylı bir şekilde yapılmakta, hasar kayıtları ve yasal sorgulama dahil, aracın geçmişi ile ilgili elde edilebilecek her türlü bilgi müşteriye sunulmaktadır. Aracın sahibinin araç konusundaki beyanları ne yazık ki her zaman doğru olmamakla beraber, araç ile ilgili gerçek bilgiler expertiz hizmetinde ortaya çıkmaktadır. Aracın testleri el ve göz ile değil, tamamen teknolojik cihazlara bağlı olarak yapılmakla beraber, bu durum hata payını da en aza indirmektedir. Test işlemleri sırasında aracın birçok parçası incelenmekte, bu parçaların durumu hakkında kullanıcı hem sözlü hem de yazılı olarak müşteri bilgilendirilmektedir. Müşteriye doğru bilginin sunulması, bu anlamda firmanın sağlaması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Aracın durumu ile ilgili yapılan analizler sırasında, ekspertiz hizmeti veren birçok firmanın bu konuda hatalı bildirimler yaptığı görülmektedir. Bu sebepten ötürü mutlaka işinin ehli bir ekip ile çalışmalısınız.

Araç Alım İşleminde Oto Expertiz Raporu

Kayışdağı Oto Ekspertiz işlemi sonrasında, aracın teknik durumu ve hasarları hakkında müşteriye net olarak bilgi verilmesi amaçlanır. Bu noktada, araç sahibi değil; aracı alacak olan kişinin mevcut otomobilin durumu ile ilgili bilgilenmesi esas alınır ve rapor alıcıya sunulur. Ekspertiz hizmetleri, alıcının araç ile ilgili yanılgıya düşmesini ve hile ile araç satım işlemlerini çok büyük ihtimalle engellemektedir. Böylece alıcının kandırılması durumları ortadan kalkar ve alıcı ederinden daha fazla para ödeyerek kötü bir yatırımda bulunmaz. Oto ekspertiz raporu almak ve söz konusu aracın teknik durumunu öğrenmek için işini hakkını vererek yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"