Outlet Parfümler Kalıcı Kokuya Sahip mi?

Outlet Parfümler Kalıcı Kokuya Sahip mi?
Outlet Parfümler Kalıcı Kokuya Sahip mi? admin
Bu içerik 361 kez okundu.

 

Outlet Parfümler Kalıcı Kokuya Sahip mi?

Parfüm fiyatlarının yüksek olması ile parfüm alıcıları markaların outlet bölümü ve kampanyalarını takip etmeye başladılar. Normal satıştan daha çok satışı olan outlet parfümlerin alıcıları da çoğaldı. Outlet parfümlerinde normal parfümlerin kokuları aynıdır. Outlet olayının ortaya çıkış sebebi yeni gelen ürünün piyasa sürülmeden önce zaten olan ürünlerin azaltma sebebidir. Bu yüzden yarı fiyatına aldığınız outlet parfümlerde aynı özelliktedir. Fakat firmaların EDP, EDT, EDC olarak parfüm üretmesi yarı fiyatına olacak parfümlerin önceliğini belirler. Bu şekilde üretilen parfümlerin esans yoğunluğu ile yapılması kullanıcıları rahatsız etmemektir. Kokuya hassas olan kişilere göre yapılması kalıcılığı ve yoğunluğu belirler.

EDP( Eau De Parfüme) olan parfümlerin içerik yoğunluğu notalarının çok olması ile bilinir. Bu duruk parfüme aha kalıcılık sağlar ve yoğun koku yapar. Genellikle kış aylarında parfüm şişesinde EDP yazan parfüm kullanır.

EDT( Eau De Toilette) olan parfüm mevsim ayrımı olamadan yoğunluğu orta derece olan ve en çok kullanılan parfüm çeşitleri ile bilinir.

EDC (Eau De Collogne ) olan parfüm çeşidi kokulara karşı fazla duyarlı olan kişiler tarafından kullanılır. EDC parfümlerinin kokusu diğer parfüm çeşitlerine göre daha azdır ve daha az tercih edilir.

Özelliklerini okuduğunuz üç parfüm çeşidinin de outlet olanları firmalarda mevcuttur. Önemli olan kampanyaları takip ederek doğru parfüme ulaşmaktır.

Kalıcı Parfümün özellikleri

Özellikle kadınların hayatında önemli yer kaplayan parfümler erkeklerin de vazgeçilmezi olmaya başladı. Bu sayede parfüm seçiminin öncelik olarak kalıcı olması aranan parfüm özelliklerindendir. Kalıcı parfüm kullanarak özgüvenli ve rahat davranmak özellikle yaz aylarında büyük önem taşır. Parfümün kalıcı özelliğinden yararlanmak için parfüm seçimini öncelikle ten uyumunu ve parfümün notasını doğru seçmek gerekir. Parfüm notaları her tende faklı koku bırakır. Çünkü her tenin kokusu ve dokusu farklıdır. Bu yüzden kalıcı parfüm elde etmek için parfümü sıktıktan 15 20 dakika sonraki gelen koku ile tercih etmek gerekir. Sıktığınız anda gelen ilk koku parfümün tüm notalarını içerir ve ağır gelebilir. Eğer kokuya hassas bir yapıdaysanız ve kalıcı parfüm istiyorsanız parfümü evden çıkmadan temiz ve kuru teninize uygulayarak giyinmeniz sizi rahatsız etmeyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"