Bebek Bornoz Modelleri

Racuun.com sitesi her alanda olduğu gibi duş sonrasında da bebeğinizi düşünmeye devam ediyor.

Bebek Bornoz Modelleri
Bebek Bornoz Modelleri ilker
Bu içerik 389 kez okundu.

 

 Her geçen gün siz ve bebeğiniz için yepyeni ürünlerle karşınıza çıkıyor. Güvenebileceğiniz, kaliteli ve konforlu ürünleri sizler için tek çatı altında toplamayı amaçlıyor. Yalnızca yurt dışında satılan ve ülkemizde bulması zor olan markaları, sitemiz üzerinden birkaç tık ile alabilirsiniz. Dünyaca ünlü ve sağlıklı olduğu kanıtlanmış ürünleri sitemizden kolayca temin edebilirsiniz.

Klasik bebek havlularından kullanmak istemiyorsanız sitemizden birden çok modeli inceleyebilirsiniz. Sitemizde hem kız hem de erkek bebekleriniz için renk seçenekleri bulunuyor. Childhome, bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek, yumuşacık pamuksu yüzeyiyle bebeğinizi korur. Bebeğinizin hassas cildine uygun,  pamuksu bir yüzeye sahiptir. Islaklığı hızla emer, hasta olma riskini ortadan kaldırır. Childhome bebek bornozunun ön kısımda yer alan kemer sayesinde hızlı bir şekilde kolayca giydirilir.

Childhome Bebek Bornozu

Childhome birçok anne tarafından önerilen bir markadır. Sitemizde yer alan bornozlar tamamen pamuksu yüzeyden özel olarak yapılmıştır. Kolay tasarımıyla bebeğinize hızlıca giydirebilirsiniz. Şapka kısmı sayesinde bebeğinizin hasta olma riskini en aza indirir.  Tüm vücudu saran bornoz sayesinde bebeğinizi kurulayıp giydirmek yalnızca birkaç dakikanızı alır.

Kaliteli dokusu sayesinde uzun yıllar giyebilir. Bornozlar bebeğinizin iki yaşına kadar kullanabileceği ölçülerde yapılır. Defalarca yıkanmasına rağmen pamuksu yüzeyi asla bozulmaz, rengi atmaz. Tamamen doğal ürünler kullanılarak bebeğinizin sağlığı düşünülmüştür. Farklı renk ve model seçenekleriyle size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Birbirinden Şık Bebek Bornozları

Ön kısmından bağcıklı olan modelleri seçebileceğiniz gibi, düğmeli modelleride seçebilirsiniz. Childhome size birden çok renk ve model seçeneği sunar. Sıcak tutma özelliği sayesinde bebeğinizin duş sonrası üşümesini önler. Pamuksu dokusu sanki yatakta yatıyormuş hissi uyandırarak, duş sonralarını eğlenceli bir hale sokar.

Havlu kullanımı yerine bornoz tercih ettiğinizde bebeğinizin çok daha kısa sürede kuruduğunu fark edeceksiniz. Her tarafını örten yumuşak dokusu bebeğinizin cildini korur. Childhome bebek bornozları dört mevsim kullanışa elverişlidir. Dilediğiniz mevsimde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Childhome, bebek bornozlarının uzun yıllar kullanıma olanak sağlar.

Bu yazı Racuun sponsorluğunda hazırlanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"