Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Zaman içerisinde genital bölgede kadınlarda renkte koyulma sıklıkla gözlemlediğimiz bir olaydır. Bu şikayetle gelen hastalar bu bölgede renk açma istemi ile geldikleri zaman lazerden bu alanda da faydalanılmaktadır.

Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?
Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır? intend
Bu içerik 664 kez okundu.

 

Zaman içerisinde genital bölgede kadınlarda renkte koyulma sıklıkla gözlemlediğimiz bir olaydır. Bu şikayetle  gelen hastalar bu bölgede renk açma istemi ile geldikleri zaman  lazerden bu alanda da faydalanılmaktadır. Lazerde yine foto-termal etki ile rengi koyulaşmış dış genital bölgeye attığımız şutlarla  bu belli dalga boyunda  oluyor bunlar için vajina beyazlatma işlemi sırasında  ayrı başlıklar kullanılmaktadır.

Dış genital bölgede ayrı başlıklar kullanılır. Kullanılan  alet hep aynı alet ancak kullandığımız başlıklar birbirinden çok farklı başlıklar ve kullanılan dalga boyları birbirinden çok farklı dalga boylarıdır. Dış genital bölgeye atılan şutlarla koyu renkli olan en üstteki tabakayı bir nevi  soyma işlemi yapılmakta ve soyma işlemi yapıldığı zaman alttan zaten canlı açık renkli bir dokunun ortaya çıktığı görülmektedir.

 

Genellikle tek seans bu işlem için yeterli oluyor ama bazen alan çok geniş olunca tek seansta bitirmek doğru olmadığı için işlem 2 seans yapılabiliyor. Vajina beyazlatma ameliyatı olarak ta adı geçen bu işlemde  genellikle tek veya  iki seansta genital bölgenin rengini lazerle açılabiliyor böyle yapılan bir genital lazer uygulamasında örneğin hasta altı ay sonra oluşan yeni renkten memnun kalmazsa veya 2 ay sonrasında tekrar gelebilir ve işlemi tekrar edilebilir. Burada lazer işleminin uygulanma sayısı ya da seansı gibi bir şey yok hasta memnuniyeti çok önemli elde ettiğimiz sonuca göre o bölgenin rengi hastayı ne kadar memnun edecek,  bu  önemli bir konu olmaktadır. İstenilen sonuca ulaşılmaması durumunda ise 2 veya 3 seanslar yapılacaktır ancak genel olarak tek ya da 2 seans zaten  hastalar için yeterli olacaktır.  Genital bölgenin bir diğer estetik konusu vajina daraltma konudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"