Planports CRM Programı ve Ön Muhasebe Programı

Planports CRM Programı ve Ön Muhasebe Programı CRM Programı ve Ön Muhasebeyi birlikte sunan Planports, kullanımı en kolay sosyal iş platformudur. Küçük ve orta ölçekli tüm firmalar tarafından kullanılabilir. Bulut tabanlı olarak geliştirilen Planports’u denemek için e-posta adresi ile hızlıca kayıt olabilir ve 14 gön boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Beğenmeniz durumunda, kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Eğitim ve destek hizmetleri, uzak bağlantı ve telefonda destek şeklinde ücretsiz olarak verilmektedir.

Planports CRM Programı ve Ön Muhasebe Programı
Planports CRM Programı ve Ön Muhasebe Programı cbajans
Bu içerik 488 kez okundu.

 

Planports CRM Programı ve Ön Muhasebe Programı

CRM Programı ve Ön Muhasebeyi birlikte sunan Planports, kullanımı en kolay sosyal iş platformudur. Küçük ve orta ölçekli tüm firmalar tarafından kullanılabilir.

Bulut tabanlı olarak geliştirilen Planports’u denemek için e-posta adresi ile hızlıca kayıt olabilir ve 14 gön boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Beğenmeniz durumunda, kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Eğitim ve destek hizmetleri, uzak bağlantı ve telefonda destek şeklinde ücretsiz olarak verilmektedir.

Programda satış yönetimi ve ön muhasebe programı birlikte bulunmaktadır. E-fatura programı ve  entegrasyonu sayesinde kolayca e-fatura oluşturup gönderebilir ve alabilirsiniz. Program isterseniz kendiniz, isterseniz de tüm şirket çalışanları ile birlikte kullanabilirsiniz. Birden fazla kullanıcı eklenebildiğinden kalabalık ekipleri olan şirketlerin bir arada daha verimli çalışmasını sağlar.

Bulut tabanlı olduğundan, kullanıcıların yedek alması gerekmez. Sunucu bakımları, güvenliği ve yedeklerin yönetimi uzman mühendisler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Kurulum gerektirmediğinden kullanıcı bilgisayarlarına zarar gelse bile program verileri asla zarar görmez. Internete bağlı  her türlü cihazdan kullanılabilir.

Bu sayede ister evden isterseniz ofisten, işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Programı, Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Tüm Türkiye’den ve yurt dışından binlerce kullanıcısı olan Planports, 2018 Haziran itibariyle 6.500 kullanıcı sayısına ulaşmış, yalnızca 2018 ilk çeyreğinde %60 büyüme başarısı sağlamıştır.

Yeni nesil sosyal iş platformu olan Planports’ta şu fonksiyonlar bulunmaktadır;

·         Müşteri ve Tedarikçiler(Cariler),

·         Etkinlikler(Görüşmeler)

·         Satış Teklifleri,

·         Potansiyel Müşteri ve Satış Fırsatları,

·         Kasalar ve Bankalar,

·         Faturalar,

·         Stok Takibi,

·         Personel Maaşları,

·         Gelirler ve Giderler,

·         Çek ve Senetler

Ön muhasebe programı Crm programı Muhasebe programı E-fatura programı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"