FLAFTY İLE GÜNCEL EMLAK FİYATLARI

Flatfy ilgili ülkedeki tüm ilanları tarayarak önünüze kriterlerinizle ilgili en güncel sonuçları çıkaran bir emlak arama motorudur. Kısaca, artık ülkedeki tüm lider emlak sitelerine ayrı ayrı girip fiyat veya güncel ilan araması yapmanıza gerek yok.

FLAFTY İLE GÜNCEL EMLAK FİYATLARI
FLAFTY İLE GÜNCEL EMLAK FİYATLARI intend
Bu içerik 562 kez okundu.

 

Flatfy ilgili ülkedeki tüm ilanları tarayarak önünüze kriterlerinizle ilgili en güncel sonuçları çıkaran bir emlak arama motorudur. Kısaca, artık ülkedeki tüm lider emlak sitelerine ayrı ayrı girip fiyat veya güncel ilan araması yapmanıza gerek yok. Çünkü Flatfy sadece bir tık ile bunları sizin için yapacak ve tek bir sayfada tüm sonuçları toplayacak. Ekstra zaman harcamanızı hiç gerek. Şu an da 37 farklı ülkede faaliyet gösteren Flatfy’nın 10 milyonun üzerinde ziyaretçisi bulunuyor. Ve yaklaşık 40 milyona yakın emlak ilanını veri tabanında bulunduruyor. Türkiye de emlak sektörü en hareketli sektörlerden biri ve hızla büyümeye devam ediyor. Durum böyle olunca rekabetçi fiyatlarda kaçınılmaz oluyor.

 

 

tr.flatfy.com da yapılan araştırmaya göre, ortalama ev fiyatlarının en yüksek olduğu il İstanbul. İkinci olarak bu ilimizi İzmir takip ediyor. En düşük fiyatlar ise başkent olmasına karşın Ankara’da. İkinci en ucuz apartman daire fiyatlarının olduğu şehir ise Kayseri. Kayseri’de ortalama 140 bin tl ye konut edinmek mümkün. En popüler on şehrimiz de yapılan araştırmaya göre,

 

Konut fiyatlarının en pahalı olduğu ilk üç şehir:

 

1-      İstanbul : Ortalama 250 bin tl

2-      İzmir :  Ortalama 230 bin tl

3-      Antalya : Ortalama 200 bin tl

 

Konut fiyatlarının en düşük olduğu ilk üç şehir:

 

1-      Ankara :  Ortalama 120 bin tl

2-      Kayseri : Ortalama 130 bin tl

3-      Konya : Ortalama 150 bin tl

 

 

Gelelim konut fiyatlarında ki son 6 aya göre dönemsel artışlara ve azalmalara. Grafikten de anlaşıldığı gibi, oda sayılarına göre şehirlerde ki artışlar ve azalışlar değişkenlik gösteriyor. Buna göre İstanbul tek odalı evler yüzde 10, iki odalı evler yüzde 12 artış göstermiş. Ama bu artma yönündeki eğilim 3 odalı ve 4 odalı evlerde geçerli değil. Ve bir yatırımcı gözüyle değerlendirildiği zaman 4 odalı konutları tercih etmek pek akıllıca gözükmüyor. Son 6 ay içerisinde 4 odalı evlerde yüzde 68 gibi büyük bir düşüşle Ankara göze çarpıyor. Kayseri de ise 4 odalı evlerde yüzde 5’lik artış ve diğer 3,2 ve tek odalı evlerde kaybettirmemesi emlak yatırımı olarak Kayseri’yi güvenli bir yatırım bölgesi. Sonuç olarak her ay sizde ilgilendiğiniz şehirle ilgili araştırmaları her ay yaparak, Flatfy ile en doğru emlak yatırım kararınızı verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"