Gökdelen Altyazılı İzle Seçenekleri

2018 yılında izleyicileri ile buluşacak olan gökdelen filmi oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Gökdelen Altyazılı İzle Seçenekleri
Gökdelen Altyazılı İzle Seçenekleri Tanitimweb
Bu içerik 1070 kez okundu.

 

Gökdelen Filmi Kadrosu

 

            2018 yılında izleyicileri ile buluşacak olan gökdelen filmi oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Baş rolünde Dwayne Johnson bulunuyor. WillSawyer karakterine hayat verecek olan Johnson daha önce Hızlı ve Öfkeli serisinin tüm filmlerinde rol alan son derece popüler bir oyuncu.

 

            Aynı zamanda Akıllı Kazanç, Jumanji: Vahşi Orman ve Akıllı Ol gibi filmlerde de rol almış oyuncu, bu filmde şehri ve dünyayı kurtarmaya çalışan dahi bir adam rolünde seyirci ile buluşacak. İzleyicilerin 2018 filmleri izle seçeneğinde seyredebileceği aksiyon- gerilim yüklü filmin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer oyuncu ise NeveCampbell... Sarah Sawyer rolünde Dwayne Johnson'un eşini canlandıracak olan karakter, hız kesmeyen temposuyla filme yeni bir soluk getiriyor. Özellikle toplumsal eleştirileri olan ve aksiyon nabzı bir türlü bitmek bilmeyen filmlerden hoşlanan izleyiciler için geri sayım başladı. Aynı zamanda Gökdelen 2018 izle seçenekleri de çok yakında izleyici kitlesine sunulacak.

 

            Filmin yönetmen koltuğunda ise Rawson Marshall Thurber yer alıyor. Yönetmen daha önce Yakar Top ve Merkezi İstihbarat gibi filmlerde seyircileri hem komediye hem de aksiyona doyurmuştu. Evlerinde sinema keyfi yapmak isteyen ve hem gerilim hem de aksiyon türünde nitelikli bir film izlemek isteyen herkes gökdelen filmi ile birlikte 2018 yılının en iddialı yapımlarından birinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Filmin çekildiği yer ise Hong Kong... Tür kısmında suç ve dram unsurlarını da barındıran filmin yapım süresi ise 120 dakika...

 

Gökdelen Filmi Bütçesi

 

            Sıfırdan bir şehir stüdyosu inşa edilen gökdelen filminin yapım aşamasında 500 milyon dolardan daha fazla para harcandığı belirtiliyor. Bu bol prodüksiyonlu ve bütçeli film gişede ise başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor.

 

Gökdelen Filmi İzleme Seçenekleri

 

            Aksiyon filmi meraklıları için Gökdelen altyazılı izle seçenekleri mevcut. Yüksek hd kalitesi ve takılıp donmayan kalitesi ile birlikte hem diz üstü bilgisayarlardan, hem tabletlerden hem de akıllı telefonlardan izlenebilen bu film türün meraklıları için oldukça hoş saatler vaat ediyor. Bir şehri kurtarmak için verilen amansız mücadele yüksek dekor unsurları ile birlikte seyirci ile buluşturuluyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"