ORGANİK ÜRÜNLER – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ – BİOKENT ORGANİK MARKET

ORGANİK ÜRÜNLER – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ – BİOKENT ORGANİK MARKET
ORGANİK ÜRÜNLER – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ – BİOKENT ORGANİK MARKET isa yilmaz
Bu içerik 207 kez okundu.

Organik üretim giderek artan bir tarım  haline gelmiş olup İnsanlar kimyasal olmayan tabii  yiyeceklerden, sağlıklı yaşam, sağlıklı gelecek için   tüketmek istemektedirler. Organik ürünlerde doğal gübre  ve doğal tohum kullanıldığından verim düşüktür bu yüzden üretim normalin artında olmaktadır. Organik ürünler vücudunuzun doğal dengesini bozmaz, canlılık verir, tamamen doğadaki organik bitkilerden elde edilir. Saf ve doğal olmayan hiçbir madde içermez. Organik üretimin çeşitli aşamaları vardır. Sertifikasyon kuruluşları ve bakanlık denetlemeleri sonucunda organik olduğu sertifika ile onaylanır. Doğadaki saf ve herhangi bir kimyasal olmayan bitkilerden elde edilir. Organik ürünlerde doğal gübre  ve doğal tohum kullanıldığından verim düşüktür bu yüzden üretim normalin artında olmaktadır.

Bitkisel ve organik hammaddelerden organik temizlik ürünleri üretilebiliyor. Bu ürünler, üretiminden itibaren tüm aşamalarında çevre ve insan sağlığına dost organik bir formülle üretilmiştir. Eğer siz de sağlığa zararlarının dışında temizlik malzemelerinin kokularından da rahatsız olanlardansanız yine bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sertifikalı temizlik ürünleri kokusu ile ailenizi rahatsız etmez, organik yağları sayesinde hoş ve rahatlatıcı kokuları vardır. Dünyada insan sağlığına ve ekolojik dengeye daha az zarar veren kimyasallardan oluşan ürünlere organik temizlik maddeleri adı veriliyor. Çamaşır ya da bulaşıklar yıkandıktan sonra bu ürünlerin suyu, doğal olması nedeniyle, çiçeklerde gübre olarak ta kullanılabiliyor. Ancak daha pahalı olan bio temizlik malzemeleri Türkiye’de henüz yaygın değil. 

Her evin en sık kullanılan temizlik ürünleri arasında yer alan çamaşır deterjanları; lekesiz, güzel kokulu ve temiz giysiler için gerekli olmalarının yanı sıra, hem bebek ve çocuk, hem de yetişkinlerin cilt sağlığı açısından bakıldığında oldukça önemli ürünlerdir. Giysiler gün boyu cilde temas ettikleri için, kullanılacak çamaşır sabunu ya da sıvı çamaşır deterjanı gibi ürünler de zararlı katkı maddesi içermeyen, sağlıklı formüllere sahip olmalıdır. Bu nedenle organik çamaşır deterjanı, tercih edilebilecek en sağlıklı seçenekler arasında yer alır.  Zehirsiz, biyolojik olarak çözülebilen formülü hiçbir boya ve sentetik koku veya optik ağartıcı içermez.

Daha fazla bilgi ve sipariş için www.biokent.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"