Gümüş Tesbih Modelleri ve Fiyatları | www.gurebatesbih.com

Gümüş tesbih modelleri için en doğru adres www.gurebatesbih.com’da uygun fiyatlarla el işçiliği gümüş tesbih modellerini satın almak için siteyi ziyaret edin.

Gümüş Tesbih Modelleri ve Fiyatları | www.gurebatesbih.com
Gümüş Tesbih Modelleri ve Fiyatları | www.gurebatesbih.com newstanitim
Bu içerik 204 kez okundu.

 

Gümüş Tesbih

Gümüş tesbih modelleri tesbih severlerin en fazla ilgi duyduğu tesbih çeşitlerinden biridir. Özellikle tanelerinin gümüşten olması tesbihi değerli kılıyor. Gümüş yüz yıllık kullanım geleneği ile hemen hemen her aksesuarda kullanılıyor. Gerek ayakkabı, gerek küpe gibi pek çok eşya üzerinde değerlendiriliyor. En çok kullanılan yerlerden birisi de tesbihlerde oluyor. Pek çok tesbih üzerinde tasarımcılar tarafından işlenerek hayat buluyor. Son yıllarda yapılan çalışmalarda gümüş maddesinin insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etkisi olduğu üzerinde duruluyor.

Alerjik bir madde olmayışı da zaten gümüş maddesini bu kadar fazla kullanılır kılıyor. Gümüş tesbihlerde hem alerjen olmayışı hem de içerik bakımından kıymetli olması nedeni ile pek çok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle son yıllarda tasarımcılar gümüş tesbih modellerinde alışılmışın dışına çıkmayı seviyorlar. Farklı tasarımlar yaparak tesbih severlerin dikkatini çekmeyi başarıyorlar. Bu detaylardan biri de kişiye özel ve farklı şekillerde kalıplandırılan tesbih modelleri oluyor. tesbih tanelerinin üzerine kişinin ismin harfleri ya da en çok sevdiği amblemlerin şekilleri işlenerek kişiye özel tasarımlar oluşturuluyor.

Gümüş Tesbih Fiyatları

Gümüş tesbihlerde fiyat değişimi tesbihin modeline ve işçiliğine göre değişen bir durumdur. El yapımı tesbihlerde ise fiyat diğer tesbihlere orana daha farklı bir şekilde belirlenmektedir. Gümüş tesbih fiyatları alınan ürünün özelliği ve markası ile doğru orantılı olsa da ürünün nasıl bir malzemeden yapıldığında önemlidir. Özellikle gümüş tesbih alırken doğru bir markanın tasarımlarını tercih etmek gerekiyor.

Özellikle piyasada gümüş tesbih olarak nitelendirilen pek çok sahte ürün bulunuyor. Bu ürünler daha çok internet ortamında gümüş olarak nitelendirilip satışa sunuluyor. Bu tarz durumları yaşamamak için bilinen ve güvenilir markaların ürünlerini tercih etmek gerekiyor. Gümüş belli bir gramaja göre fiyatlandırılan bir ürün olsa ada tesbih tasarımına ve özelliklerine göre fiyatlarda değişim yaşanıyor.

Gümüş Tesbih Modelleri

Gümüş her alanda kullanımı olan ve bozulmayan özelliği sayesinde de en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Gümüş tesbih çeşitleri arasında hemen hemen her model kullanılabiliyor. Öncelikle gümüş tesbihlerde en sık tercih edilen model arpa kesim olarak adlandırılan tesbih özelliği oluyor. Bir diğer model ise 925 ayar sıkma püsküllü tesbih modeli oluyor. En çok tercih edilme sebebi ise tasarım olarak oldukça zarif olması şeklinde nitelendiriliyor. Diğer modeller ise; çift püsküllü sıkma kehribar, kazaz arpa kesim tesbihler, pirinç sarmal özellikli tesbihler, yine en sık tercih edilen ay yıldızlı ve benekli kuka tesbih modeli, gümüş sığırcık kesim kırmızı renk tesbih tasarımları gibi pek çok tesbih içeriğinden söz etmek mümkün olabiliyor.

Bir farklı tasarım olan 925 ayar gramajı ile kaplumbağa gümüş işlemeli tesbih tasarımı oldukça dikkat çekici bir ürün olarak tesbih severler için satışa sunuluyor. Yine gümüş tesbih tasarımlarında en çok tercih edilenler arasında ruby taşlı özel tasarım tesbih modelleri yer alıyor. En farklı tasarımları incelemek ve sipariş vermek için www.gurebatesbih.com adresini ziyaret edebilir ve tesbih modellerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"