Desenli ve renkli asfalt kullanımı

Asfalt çok dayanıklı bir zemin kaplama olmasından dolayı yıllarca yol yapımında kullanılan bir malzeme olmuştur. Son zamanlarda bazı kalıplar ile motifler oluşturulup ve renklendirilerek dekoratif olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Desenli ve renkli asfalt kullanımı
Desenli ve renkli asfalt kullanımı Seobaz
Bu içerik 350 kez okundu.

Asfalt çok dayanıklı bir zemin kaplama olmasından dolayı yıllarca yol yapımında kullanılan bir malzeme olmuştur. Son zamanlarda bazı kalıplar ile motifler oluşturulup ve renklendirilerek dekoratif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Renkli ve desenli asfalt bir çok alanda kullanım imkânına sahiptir. Sektörde 20 yıldır hizmet veren firmamız tarafından istenilen model ve kalıplar kullanılarak desenli asfalt yapılabilir. printasphalt.com internet sitemizi ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı numaralarımızdan bize ulaşabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kadromuzu ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Renkli ve desenli asfalt nerelerde kullanılır

Daha çok çocuk parkları, bisiklet yolu yapımı, caddeler, sokaklar, parklar, site girişleri, otellerin yürüyüş yolu yapımında sıklıkla tercih edilir. Asfalta bazı baskı kalıpları ile istenilen dekoratif görsel verilir ve daha sonra asfalt boyama işlemine geçilir. Asfalt boyasının bileşiminde bulunan güçlü maddeler asfaltın direncine direnç katar. Zeminde oluşan çökmede dahi asfaltın üst yüzeyi bozulmaz.

Neden renkli asfalt

Çok dayanıklı bir zemin kaplama sistemidir. Hava koşullarından, aşınmadan etkilenmez. Çok ekonomiktir. Çok sıcak ve çok soğuk havalardan etkilenmez. Renkli asfalt uygulaması diğer zemin kaplamalara göre daha çabuk ve hızlı olur. Zamandan tasarruf sağlar. Uygulandığı gün kuruduktan sonra hemen kullanılabilir. Pürüzsüz bir yüzey elde etme imkânı vardır. Çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur. Geri dönüşümü vardır. Toprak zemine ve beton zemine kolaylıkla uygulanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"