Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok tercih edilen koltuk yıkama hizmetlerinin başında gelmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama
Yerinde Koltuk Yıkama newstanitim
Bu içerik 240 kez okundu.

 

Yerinde koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok tercih edilen koltuk yıkama hizmetlerinin başında gelmektedir. Geçmişte evlerden alınarak yapılan yıkama hizmetlerinde nakliyat esnasında koltuklar zarar görebilmekte ve yıpranmaktadır. Firmamızın sunduğu bu hizmet ile ekiplerimiz koltuklarınız çok kısa sürede tertemiz ve hijyenik olarak yıkamakta ve tamamen kurulamaktadır. Bu sayede gün içerisinde koltuklarınızı tamamen kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Sunduğumuz yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızın kumaş özelliğine uygun koltuk yıkama şampuanları ve koltuk yıkama alanında üretilmiş en son teknoloji cihaz ve ekipmanları kullanmaktayız. Çok kısa sürede yıkanan koltuklarınızı sayesinde değerli zamanınız size kalmış olacaktır.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız en son teknoloji ürünü olan buharlı koltuk yıkama hizmetini sunmaktadır. Bu hizmette ilk önce koltuklarınız buharlı makinelerle her tarafı derinlemesine ıslatılmaktadır. Buharın gücü sayesinde koltuklardaki tüm kirler erimekte ve temizliğe hazır hale gelirken koltuklardaki tüm mikrop ve diğer haşereler buharın sıcaklığına dayanamayarak ölmektedir. Bu sayede hem derinlemesine hem de sağlıklı bir temizlik hizmeti sağlanmış olmaktadır.

Buhar ile koltukların ıslatılmasında sonra koltukların kumaş özelliğine uygun birinci sınıf ve anti bakteriyel özelliği olan koltuk deterjanları ile koltuklar özle makinesi ile iyice yıkanmaktadır. Son aşamada ise üstün vakum özelliği olan makinelerle koltuklardaki tüm kir ve nem çekilmektedir. Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamızın sunduğu bu hizmet ile mükemmel ve en sağlığı temizliğe en hızlı şekilde ulaşılmaktadır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"