Aşkın Sanat Hali Şiir

Aşkın kaleme düşerek sevgiliye ulaşma çabası olan şiirler ruhu besleyen gıdalar gibidir. Türk edebiyatı tarihinde büyük bir öneme sahip Nazım Hikmet herkesin okuması ve şiirlerini ezbere bilmesi gereken büyük bir üstat.

Aşkın Sanat Hali Şiir
Aşkın Sanat Hali Şiir Seobaz
Bu içerik 844 kez okundu.

Aşkın kaleme düşerek sevgiliye ulaşma çabası olan şiirler ruhu besleyen gıdalar gibidir. Türk edebiyatı tarihinde büyük bir öneme sahip Nazım Hikmet herkesin okuması ve şiirlerini ezbere bilmesi gereken büyük bir üstat. siirperisi.net sitemizde tüm ünlü şairler ve ünlü şiirlerini bulabilirsiniz. Şaire göre arama yapabilir ve istediğiniz şairin şiirini bulabilirsiniz.

Şiir Yazmak Sanattır

Şiir yazmak ruhen çok hassas ve derin bir iştir. Yazıya dökülen cümlelerin sevgiliye ulaşması adına yapılan bir yoldur. Çok eski tarihlerden günümüze gelen şiir insanlık kadar eskidir. Sizde yazdığınız şiirlerin yayınlanmasını istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek şiirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemizde aşk şiirleri, doğa şiirleri, vatan şiirleri gibi birçok şiir çeşidini bulmanız mümkündür. Sürekli yenilenen ve güncellenen sitede en yeni şiirler ve aradığınız her şeyi bulmak mümkündür.

Şairler Hakkında

Sitemizde ünlü şairlerin şiirlerini bulmak kadar şairler hakkında da bilgi sahibi olmak mümkündür. Merak ettiğiniz şairin biyografisini okuyabilir şiirleri nasıl icra ettiği hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulunan ünlü şairler ve sizden gelenler kısmı olmak üzere 2 ayrı bölüm vardır. Tanınmamış şairlerin şiirlerini okumak ve o ruhu yaşamak için sitemize giriş yapabilirsiniz. Şiire veya konuya göre arama yaparak istediğiniz şiire ulaşmanız mümkündür. Bu sayede şiirleri sevdiklerinize gönderebilir ve herkesin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Günün her saati siteyi ziyaret ederek bu keyfi sürebilirsiniz.

http://www.siirperisi.net/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"