Güçlü Bir Aşk İçin Medyum Yardımı Alın

“Her işi bir bilene danışmak gerekir.” diyerek başlamak istedik bugün sözlerimize… Çünkü her derde deva olan internet, ne yazık ki sadece teoride ve doğru yönlendirmelerde yardımcı olabiliyor

Güçlü Bir Aşk İçin Medyum Yardımı Alın
Güçlü Bir Aşk İçin Medyum Yardımı Alın zenko56
Bu içerik 237 kez okundu.

“Her işi bir bilene danışmak gerekir.” diyerek başlamak istedik bugün sözlerimize… Çünkü her derde deva olan internet, ne yazık ki sadece teoride ve doğru yönlendirmelerde yardımcı olabiliyor. Bu da sadece tarif üzerine yapılan büyülerde fazlasıyla kötü sonuçlara yol açabiliyor. Konuyu örneklerle açıklamak gerekirse, önce papaz büyüsü ve sonuçlarından bahsetmemiz gerekir. Bu büyü, kara büyüler listesine rahatlıkla girebilen ve sonuçları net olan bir büyü türüdür. Ancak sonuçlarından memnun olmanız yeterli olmayacaktır. Büyünün etkisinde kalan kişinin sürekli talebiniz doğrultusunda davranışlar sergilemesi eğer sizi bir süre sonra rahatsız etmeye başlayacak olursa, bu da sizin için yeni bir sıkıntı anlamına gelebilir.

Bağlanma Büyüsü Nedir?

Büyülerle alakalı ikinci olarak değinmemiz gereken büyü türü de bağlama büyüsü ile ilgilidir. Hiç birimiz alıştığımız düzen bozulsun istemeyiz. Bu yüzden aldatan bir eşin dahi hayatımızdan çıkması bizi son derece kötü etkileyecektir. Bir de toplumsal baskıyı göz önüne alırsanız kadına takılan “Dul” lakabı, erkeğe de bol miktarda hissettirilen “Boynuzlu” ve benzeri isim tamlamaları oldukça zorlu bir duruma girmenize neden olabilir. O halde ilk çıkış yollarınızdan bir tanesi bu büyüler olabilir.

Aşk büyüsü yaptırmak

Öte yandan aşk büyüsü de bu büyünün bir diğer çeşididir. Aralarında çok net bir ayrım bulunmamakla birlikte her ikisi de farklı yöntemler kullanmaktadır. Ancak çok fazla ortak yönleri olduğunu söylemek de mümkündür. Örneğin, ikisini de sadece daha önce hayatınızda en az bir kez gördüğünüz yani yüz yüze geldiğiniz birine yaptırabilirsiniz. Ayrıca her ikisini de yaptırmak için partnerinizle illa ki evli olmanıza gerek yoktur. Yani büyü için nikah şartı aranmamaktadır. Son olarak da bu büyüler, evde kendi kendinize yapabileceğiniz büyülerden değildir. Komşunuz sizi ziyarete geldiğinde kahve falı bakar gibi laf arası bu işi yapmaya kalkışırsanız tecrübesizliğinizin bir sonucu olarak yarardan ziyade zarar görme ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır.

Peki ne yapmak gerekir? Bizim size ilk tavsiyemiz https://www.zihnihoca.com/ gibi seçkin bir site ile yola devam etmeniz şeklinde olacaktır. En azından ne yaptırdığınızı bilirsiniz ve sonraki etaplarla neler yaşayabileceğinize dair detaylı bilgilere sahip olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"