Yolcu Transfer Firmaları

Yolcu Transfer Firmaları
Yolcu Transfer Firmaları isa yilmaz
Bu içerik 1025 kez okundu.


Yolcu transfer firmaları 25 yıllık hizmet sektöründe lider olarak transfer Hizmetleri olarak çalışmaktadır. Bütün ihtiyaçları ve talepleri karşılamak için her türlü ve buna yönelik tasarlanmıştır. Son model araçlarla size en kısa mesafelerde bile VIP hizmetlerini sunmaktadırlar. Bu hedefimiz doğrultusunda transferlerimizde de kullandığımız tüm araçlarımızın bakımının, temizliğinin, iç dizaynın ve rahatlığının ayrıca konforunuz en iyi şekilde dikkat edilerek yapılmaktadır.
Verdikleri hizmet servisleri ve görevleri
Konusunda da çok uzman ve deneyimli, usta şoförlerimizin ve eğitimli personelimiz görev yapmaktadırlar. Yolcu transfer Firmaları şirketlerin misafirler, yöneticilerin ve personelleri ile Havalimanında otel, Otel ve Havalimanında, yurtdışında misafir karşılanmasında, yurtdışı misafir gezilerinde ve içinde birbirinden konforlu minibüsler, midibüs ve otobüslerimiz hizmetlerini sunmaktadırlar.
Daha fazlası ile ilgili
Tüm araçlarımız günlük bakım kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Yolcu Transfer Firmaları araçlarımızın rutin günlük kontrolleri araç size ulaştırılmadan yapılır ve günlük yaşamınızdaki değerli dakikalarınız aksatmamak için araçlar kontrol edilmeden transfere gönderilmez. Transferlerin tümü araçlarımızın araçlı sigortaları, kaza sigortaları, yolcu sigortaları yapılmaktadır. Tek yaptığımız gerekli olan aracınızı seçmeniz ve belirttiğiniz zamanda kapınızda size özel tahsis edilmiş şoförünüzün sizlere eşlik etmenizi beklemenizdir. Türkiye’nin önde gelen havalimanlarından ekonomik Transfer hizmeti satın almanızda yeni sistemimiz arasında gelmektedir. Ayrıca kiralama hizmetini de İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanına da sizlere sunmaktayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"