Zafer Eroğlu Yenimahalle Belediye Başkan A.Adayı

Zafer Eroğlu Yenimahalle Belediye Başkan A.Adayı
Zafer Eroğlu Yenimahalle Belediye Başkan A.Adayı Mehmet Ünal
Bu içerik 531 kez okundu.

Zafer Eroğlu Yenimahalle Belediye Başkan A.Adayı

Zafer Eroğlu AK Parti içerisinden çıkmış olan ve belediye başkanlığı a.adaylığı için layık görülen isim olmuştur. Yerel seçimler esnasında Yenimahalle’de Ak Parti’yi temsil edecek olan Zafer Eroğlu; olumlu neticeye de büyük çapta ulaşacak olan bir isimdir. Geçmişimde sanayiye dayalı çalışmalar yapmasından ötürü bu bölgeyi fazlasıyla kalkındıracak olan Zafer Eroğlu; Yenimahalle halkını olması gereken noktaya eriştirme konusunda da başarılı sonuçları ortaya koyabilecek kalitedeki bir isimdir. Zafer Eroğlu Yenimahalle kültürü ile yetişmiş bir isim olduğundan dolayı büyüdüğü toprakları daha güzel bir yere getirmek adına da zamanını harcayarak büyük emek sarf edecektir.

Zafer Eroğlu ilk ve orta öğrenimini Yenimahalle’de bulunan eğitim kurumlarında gerçekleştirdiği için kendisi için önemli bir konumda bulunan bu şehirde belediye başkanı olmuştur. Kendisi için de en önemli parti olan AKP ile ilerleyerek belediye başkanlığı A.Adayları arasında en güçlü konuma gelmiştir. Zafer Eroğlu lisans ve yüksek lisans deneyimi için yurtdışına çıksa da her zaman ülkesi için çalışmış bir isimdir. Almanya’da çalıştığı zamanlarda bile ülkesinin ekonomisini destekleyen çalışmalarda yer almıştır. Almanya’ya Türkiye içerisinden araç ithal edilmesinin bir numaralı ismi olarak bilinmektedir.

Zafer Eroğlu’nun Yenimahalle sevdası halen daha bitmemiş olduğundan dolayı bu sevgisini belediye başkanı olarak gösterme isteği içerisindedir. Yenimahalle halkının istekleri doğrultusunda yer alan Zafer Eroğlu tam olarak istenilenleri yapacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"