İş Ve İşçi Güvenliğinin Önemi

Ülkemizde sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren firmaların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışla doğru orantılı olarak, kullanılan iş gücü, makine ve iş ekipmanlarının da sayıları fazlalaşıyor.

İş Ve İşçi Güvenliğinin Önemi
İş Ve İşçi Güvenliğinin Önemi Seobaz
Bu içerik 517 kez okundu.

Ülkemizde sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren firmaların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışla doğru orantılı olarak, kullanılan iş gücü, makine ve iş ekipmanlarının da sayıları fazlalaşıyor. Özellikle üretim tesisleri ve fabrikalarda bu araç ve ekipmanlar daha yoğun olarak kullanılıyor. Bu yoğunlukta makine ve ekipman kullanımında yapılacak küçük bir hata veya ihmal büyük sorunlarla karşı karşıya kalınmasına sebep oluyor.

Türkiye'de bu tip durumlar yüzünden birçok üretim tesisi ve fabrika faaliyet hayatını sonlandırmak zorunda kalmıştır. Firmamız yıllardır İstanbul'da tüm sektörlere yönelik olarak, muayene hizmetleri, teknik bakım ve periyodik bakım ve kontrol hizmetleri vermektedir. Faaliyet konularımızı sizler için, www.muayene.com adresi üzerinde sergilemekteyiz. Üretim tesislerinizde kullandığınız asansör, tezgah, elektrik ve iş makinalarınızın periyodik kontrol ve muayenesini, teknolojik cihazlarımız ve kaliteli personel yapımızla tamamlamaktayız.

Kalite Kontrolü

Firmamız işletmenizin tüm cihazları için özel periyodik muayene hizmetleri vermekte ve yapılacak olan Devlet denetimlerinden sorun yaşamadan çıkmanız için belgelendirme işlemi yapmaktadır. Firmamız iş ekipmanlarının muayenesi konusunda kısa süreli çalışmalar ile sorunlu alanları belirleyerek çözümü için koşullar belirler.

Cihazların Uygunluğu

Firmamız iş ve işçi sağlığı ve güvenliği konusunda ne tür önlemlerin alınması gerektiğini bilen kaliteli bir ekipten oluşmuştur. İş veya iş sağlığını tehlikeye atan tüm cihaz ve ekipmanların kontrolünü yasalar çerçevesinde yaparak muayene işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözümler.

https://www.muayene.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"